دانلود بازی Instantion برای آیفون و آیپد و آیپادتاچ

یک داستان فرعی از Futurama در فصل ششم آن به نام “Benderama” است که در آن Bender، کپی‌های نیم اندازه ‎‎‎‎ای از خود را ایجاد می‌کند تا کار خود را پیش ببرد. هنگامی که موجودات عجیب و غیرقابل اجتناب برای تخریب جهان می‌آیند، آن چه موجب حیرت است این است که تصور کنیم چه خواهد شد اگر بتوان از کمک کلون‌ها برای کارهای روزمره استفاده کرد.

  بازی Instantion

 بازی Instantion یک بازی پلت فرم است که مبتنی بر اکشن همراه با حل مسئله است. بازیکنان، کلون‌هایی ایجاد می‌کنند که می ایستند، عملگرهای پل را فعال می‌کنند، و می‌میرند تا لازم نشود که ما…

طراحی بازی Instantion چگونه است

گرافیک بازی من را به یاد TRON، نسخه 1980 با شرکت جف بریجز، نه نسخه 2010 با حضور نسخه کامپیوتری شده از جف بری جز…و Dude انداخت .پلت فرم از شش ضلعی‌های شبکه مانند مشخص شده به رنگ آبی نئون ساخته شده است. پل‌های شناور مانند حباب‌های شش ضلعی است. شخصیت اصلی و سه کلون آن به نظر می‌رسد که دارای لباس‌هایی از سیم الکتریکی درخشان می‌باشند. با این حال، لباس شخصیت اصلی، تنها چیزی است که درخشان نیست. سر، دست و پای او نیز مثل لباس او درخشان‌اند، تا تمام بازی مانند یک ماجراجویی مربوط به آینده به نظر برسد.

بازیکنان حرکات شخصیت اصلی را با استفاده از فلش‌های چپ و راست در سمت چپ صفحه، کنترل می‌کنند. دکمه پرش و دکمه عمل کردن در سمت راست صفحه نمایش است.
برای فعال کردن یک کلون، صفحه نمایش را لمس کنید تا شخصیت اصلی یک هدف ایجاد کند. مسیر راه اندازی را هدف بگیرید و اجازه دهید از روی صفحه نمایش کنار رود. کلون در محل دقیق آن ظاهر خواهد شد.

هر زمان که شما یک کلون ایجاد می‌کنید، دقیقا مانند شخصیت اصلی حرکت خواهد کرد، از جمله در جهش، دویدن و تغییر جهت. این به شما اجازه می‌دهد تا کلون‌های خود را به انجام کارهای خاصی وادار کنید که شخصیت اصلی نمی‌تواند انجام دهد، اما همچنین می‌تواند آن‌ها را هنگامی که شما نمی‌خواهید نیز به فعالیت وادار کند.

بازی Instantion

طرز بازی Instantion

هر مرحله شامل یک سری پازل است. بازیکنان باید از کلون خود برای فعال کردن پل‌ها، لیزر کردن بلوک‌ها، حذف دیوارها و سایر کارها استفاده کنند. از یک پلت فرم به بعدی بروید، در شکاف‌ها، کلون‌ها را فعال کنید و به هر سرعتی که امکان پذیر است به پرتال خروجی برسید.

اولین مانع شما یک دستگاه فعال سازی پل ساده است. شخصیت اصلی در سمت مقابل فعال کننده است و برای عبور نیاز به کمک دارد. برای فعال کردن یک کلون، انگشت خود را روی صفحه نمایش نگه دارید. پس از آن، انگشت خود را مثل یک تیرکمان بچه‌گانه به هدفی که می‌خواهید کلون جدید برود به عقب بکشید. در این مثال، شما می‌خواهید کلون در طرف دیگر شکاف ظاهر شود تا دستگاه فعال سازی پل را روشن کند. بگذارید کلون در صفحه نمایش راه اندازی شود. کلون از شخصیت اصلی به بیرون شلیک خواهد شد و در نقطه ای دقیق که شما به عنوان هدف تعیین کرده‌اید ظاهر خواهد شد. سپس کلید عملکرد در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش را بزنید تا پل فعال شود. پس از آن، شما و کپی آن می‌توانید حرکت کنید.

این هم معرفی چند برنامه مفید و کاربردی iOS اپل حتما بخوانید

کلون‌ها دقیقا مانند شخصیت اصلی حرکت خواهند کرد. بنابراین، اگر شما بپرید، کلون‌های شما نیز خواهند پرید. اگر شما در یک پلت فرم سطح پایین به یک دیوار برخورد کنید، اما همچنان دکمه راست را پایین نگه دارید، کلون به حرکت ادامه خواهد داد، حتی اگر شما دیگر نتوانید به آن جهت حرکت کنید.

برخی از پازل‌ها نیاز به تکثیر کلون‌های متعدد، یا به اندازه ای که قادر به راه اندازی آن می‌باشید دارند. کلون‌های اضافی را با پیدا کردن محل ایده آل برای راه اندازی فعال کنید. سپس، شخصیت اصلی را در هر جهت که لازم است حرکت دهید تا هر سه کلون را به انجام عملکردهای مختلف در یک زمان داشته باشید.

مثلا، در یک مرحله، سه دکمه مختلف است که باید به منظور فعال سازی پل‌ها برای برای عبور شخصیت اصلی  فشار داده شوند. کلون‌ها را به هر کدام از دکمه‌ها بفرستید تا بر روی آنها بایستند تا پل فعال شود. به خاطر داشته باشید که هر زمان که شخصیت اصلی حرکت می‌کند، تمام کلون‌ها نیز حرکت می‌کنند، اگر یک کلون بر روی یک دکمه ایستاده است و شما شروع به راه رفتن می‌کنید، آن نیز به جلو حرکت می‌کند. اگر هیچ چیز جلوی کلون را نگیرد، از روی دکمه عبور می‌کند و شما سقوط خواهید کرد.

بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه به شکلی استراتژیک کلون‌ها را به راه رفتن، فشار دادن، پریدن و فعال سازی دکمه‌ها به شکل درست وادار کنند.

شخصیت اصلی می‌تواند از پست‌های بازرسی عبور کند، اما همه کلون‌ها ناپدید خواهند شد. گاهی اوقات، به نظر می‌رسد هیچ راهی برای وادار کردن یک کلون به انجام یک کار بدون اینکه اول شخصیت اصلی از یک ایستگاه بازرسی عبور کند، وجود ندارد.
بازیکنان می‌توانند کلون‌ها را به صورت دستی با ضربه زدن روی آیکون هر یک، در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش، خارج کنند. این کار هنگامی مفید است که شما با لیزری مواجه‌اید که کلون‌ها را می‌کشد. اگر نمی‌خواهید ریسک کنید و یکی از آن‌ها را به سمت لیزر بفرستید، آیکون را بزنید و آن را دور کنید.

عملکرد بازیکنان در هر مرحله درجه بندی می‌شود. شما می‌توانید برای تکمیل سریع پازل و کشته نشدن کلون‌ها، امتیاز بالاتر بگیرید. امتیاز متوسط من C است.

بازی Instantion

مزایای بازی Instantion

بازی Instantion یک بازی خوب منحصر به فرد است که از مکانیزم پلت فرم حرکت افقی همراه با اکشن حل مسئله استفاده می‌کند. مرا کمی به یاد حالت چند نفره در Portal می‌اندازد، زمانی که بازیکنان باید با هم کار کنند تا در خروجی را باز کنند.

راستی این پست هم زیباست : چگون اینترنت آیفون خود را با مک به اشتراک بگذاریم

معایب بازی Instantion

دستورالعمل‌های بسیار کمی در داخل بازی Instantion وجود دارد. من نمی‌دانستم که چگونه یک کلون ایجاد کنم و باید برای دستورالعمل در اینترنت می‌گشتم. باید در مرحله آموزش، کمک بیشتری وجود داشته باشد.

ارزش بازی Instantion

قیمت  بازی آیفون Instantion برابر 1.99 دلار است که قیمت زیادی برای بازی‎ای شبیه به این است. بازی Instantion دارای ویژگی‌های چالشی حل مسئله، گرافیک خوب و گیم پلی جذاب است. ارزش بازی مجدد آن بالا است زیرا شما می‌توانید با موفقیت بهتر و در زمان کوتاه تر، امتیاز بالاتری به دست آورید.

نتیجه گیری

بازی Instantion بسیار منحصر به فرد است. بازیکنانی که از پیچیدگی بازی‌هایی مانند Portal لذت می‌برند، مکانیزم بازی Instantion را تحسین می‌کنند. با این حال، از آنجایی که شما کنترل تمام کلون‌ها را دارید، مطمئن شدن از اینکه آن‌ها با هم کار می‌کنند، سخت تر از آنچه شما فکر می‌کنید است. بازی Instantion در آیفون، آیپد و آی پاد تاچ در دسترس است.  بازی Instantion را امروز در فروشگاه اپل دانلود کنید.

اپلیکیشن های مرتبط به این بازی زیبا

Aerox یک بازی پازل پلت فرم دیگر، با نگاه به آینده و گرافیک سیم کشی نئون EL است. Edge Extended یک بازی پازل مبتنی بر تصاویر است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا