وسایل جانبی iPhone

لوازم جانبی آیفون را معرفی میکنیم که آیفونتان را حرفه ای میکنند

این هفته برای شما یک مجموعه از محصولات و لوازم جانبی آیفون و همچنین دیگر محصولات iOS برای چشم ها ، گوش ها و دستانتان آماده کرده ایم. لوازم جانبی که چشمانمان را به خود جذب کردند :

هدفون های Eskuché

  مجموعه 60 دلاری هدفون های  “Eskuché v2” به صورت اختصاصی در تعطیلات کریسمس از طریق فروشگاه های اپل عرضه می شوند. یعنی یان هدفون به نوعی لوازم جانبی آیفون و آیپد بشمار میرود.هدفون های روگوشی در 3 رنگ مختلف قهوه ای ، نارنجی سوخته و آبی روشن عرضه می شوند. این هدفون یک کنترل سه دکمه ای با استایل اپل برای کنترل پخش مزیک و صدای آن در جعبه خرید وجود دارد.

هدفون های Eskuché

لنز های HiLo

لنزهای “HiLo”  که تا مدت زیادی از زمانی که فقط یک ایده بودند نمی گذرد و درواقع هم اکنون در مرحله تولید هستند. یک لنز با زایه قائم برای دوربین آیپد یا آیفون های شما هست. این لوازم جانبی آیفون به شما اجازه می دهند که آیفون را برای گرفتن عکس ها و ویدئو ها روی یک سطح صاف قرار دهید.همچنین با استفاده از این لنز ها می توانید از زایه های بسته صاویر بهتر و با کیفیت تری بگیرید. پیش فروش این لنزها تمام شده است ، ولی بقیه ما می توانیم در ابتدای سال آینده که این محصول وارد بازار شد آن را با قیمت 80 دلار خریداری کنیم.

لوازم جانبی آیفون دوربین

تکنولوژی های جدید در لوازم جانبی آیفون

تکنولوژی و کمک به ساخت دستکش

دستکش های 9 دلاری “NuTouch” دستان شمارا گرم نگه میدارند و این لوازم جانبی آیفون همزمان به شما اجازه می دهد که حتی در سرد ترین شرایط زمستانی با دستگاه های iOS لمسی تان کار کنید.

تکنولوژی های جدید عجیب و غریب

میز فوتبال دستی 100 دلاری Class Match Foosball به شما اجازه می دهد که آیپدتان را به همان شکل بازی های کلاسیک دهه 70 تبدیل کند. این میز با یک برنامه فوتبال دستی آیپد که هنوز منتشر نشده کار می کند ،ولی سازندگان این محصول قول داده اند که می توانید دقیقا مانند نسخه اصلی بازی در آن امتیاز به دست بیاورید و برای دوستانتان کلاس بگذارید!

لوازم جانبی آیپد

لوازم جانبی Padacs

چند هفته پیش خبر انتشار “Rubata Mini” چهل دلاری ، یکی از اولین کیس های کیبورد برای آیپد مینی پخش شد ، هم اکنون این محصول برای فروش قرار داده شده است. شرکت “Padacs” دو لوازم جانبی جدید دیگرهم برای آپد مینی را به فروش گذاشته که شامل “Enduro Mini” بیست دلاری که یک جعبه باتری طراحی شده برای اضافه کردن انرژی به آپید مینی شما در زمان استفاده است و “Allegra” بیست دلاری، یک کاور چرم ترکیبی برای آیپد می باشد.

کیبورد های آیپد

پیشرفت های کمپانی PadTab در تولید لوازم جانبی آیفون و آیپد

این سازنده قاب ها و اتصال های آیپد محدوده ساخت لوازم جانبی خودش را گسترش داده تا از همه محصولات iOS استفاده کند. “TriMount” جدید 15 دلاری یک پایه است که به شما اجازه می دهد که دستگاه iOS تان را به شیشه جلو یا داشبورد ماشینتان وصل کنید. ازپایه های “TriMount” برای استفاده در بلت ها هم می توان بهره برد. “HeadRest Mount” جدید 15 دلاری به شما اجازه می هد که آپیدتان را پشت سر صندلی جلو وصل کنید  و برای کودکان یا افراد بزرگسالی که در صندلی عقب نشسته اند فیلم پخش کنید و در سفرهای طولانی مدت آنها را سرگرم کنید. لوازم جانبی آیفون “VentMount” با قیمت 15 دلار به شما اجازه میدهد که آیفون تان را از دریچه های تهویه ماشینتان آویزان کنید. هر سه مدل این متصل کنده ها از صفحه متصل کننده “PadTab” این کمپانی برای قراردادن دستگاه های iOS شما در آن استفاده می کند.

متصل کننده های PadTab

محصولات USBFever

از میان همه محصولات کمپانی “USBFever” ، کانکتور “Dock” شارژ و سینک کننده آیفون 5 چیزی است که دقیقا با اسم دقیق آن هم خوانی دارد. درجعبه یک کانکتور “Dock” شارژ و سینک کننده وجود دارد. برای این که ورودی هدفون آیفون در پایین قرار دارد و وقتی که آیفون از طریق “Dock”اصلی آن متصل است ، قابل دسترسی نیست ، لوازم جانبی آیفون یک جک 3.5 میلیمتری برای هدفون به شما می دهد. هیچ کابلی در این جعبه وجود ندارد و شما باید از تبدیل کننده “Lightning” به “USB” آیفون خودتان استفاده کنید. این کمپانی هم چنین به تازگی یک متصل کننده آیفون به دوچرخه 28 دلاری نیز به بازار عرضه کرده است.

محصولات USBFever

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا