معرفی بهترین اپ های ترجمه برای آیفون و آیپد

چه در حال مسافرت به یه مکان جدید و جالب باشید یا اینکه سعی در یادگیری یک زبان جدید داشته باشید، به وسیله آیفون و اپلیکیشن‌های ترجمه iOS، زبان دیگر یک مشکل برای برقراری ارتباط محسوب نمی‌شود. ما هنوز به سطح عالی در ترجمه نرسیده‌ایم اما با حجم گسترده‌ای از اپلیکیشن های ترجمه که در اپ استور وجود دارد قطعا خواهیم توانست با کمک گوشی‌های هوشمندخود از پس نیاز‌های روزانه خود در بخش زبان‌ برآییم. همراه با شما در بین اپلیکیشن‌های برجسته ترجمه اپ استور خواهیم گشت و بهترین اپلیکیشن های ترجمه را به شما خوانندگان عزیز معرفی خواهیم کرد. این اپلیکیشن های ترجمه لیاقت توجه و امتحان را دارند…

بهترین اپلیکیشن های ترجمه آیفون و آیپد

اپلیکیشن ترجمه iTranslate Voice

itranslate_voice_iphone_screens (1)

اپلیکیشن iTranslate Voice اخیرا از 42 زبان پشتیبانی می‌کند و قابلیت ترجمه دو طرفه دارد. این اپلیکیشن ترجمه‌گر از سرویس دیکشنری بسیار قدرتمندی بهره می‌برد و تنها لازم است جمله یا عبارتی که برای ترجمه لازم دارید را به زبان بیاورید تا این برنامه با استفاده از دیکشنری قدرتمند خود آن جمله یا عبارت را برای شما ترجمه کند. اگر منظور شما را اشتباه متوجه شد، به راحتی با تپ بر روی علامت مداد می‌توانید ویرایش مورد نظر خود را انجام دهید. قابلیت AirTranslate اجازه می‌دهد شما به صورت بی‌سیم به یک دستگاه دیگر که اپلیکیشن iTranslate Voice را نصب دارد، متصل شوید. هر دوی شما به زبان خود می‌توانید صحبت کنید تا اپلیکیشن iTranslate Voice هر دو زبان را به یکدیگر ترجمه کند.

اگر به یک اپلیکیشن کارا و مفید برای ترجمه صوتی نیاز دارید که بتواند سریع و موثر ترجمه کند، اپلیکیشن ترجمه iTranslate Voice قطعا دارای این ویژگی‌ها خواهد بود.

اپلیکیشن ترجمه Google Translate

google_translate_best_apps_iphone_screens

سرویس مترجم گوگل نیازی به معرفی ندارد. اپلیکیشن Google Translate یک راه حل ساده و رایگان برای ترجمه است که از 80 زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌کند. برای ترجمه شما می‌توانید تایپ کنید، صحبت کنید، بنویسید و گوگل ترنسلیت جواب خود را با زبان دلخواه شما نمایش خواهد داد. یکی از ویژگی‌های جذاب و کاربردی Google Translate ذخیره کلمات و عباراتی است که شما زیاد استفاده می‌کنید، این ویژگی برای کسانی که به یک کشور دیگر مسافرت می‌کنند و با زبان آن کشور آشنا نیستند بسیار مفید خواهد بود. ویژگی بسیار کاربردی دیگر این برنامه قابلیت استفاده به صورت آفلاین است. این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

اگر نیاز دارید که با دست خط خود ترجمه انجام دهید، نظیر زبان‌های چینی یا ژاپنی، گوگل ترنسلیت بهترین گزینه است.

اپلیکیشن ترجمه iTranslate

itranslate_premium_iphone_screens

اپلیکیشن iTranslate توسط توسعه دهنده اپلیکیشن iTranslate Voice ساحته شده است اما این برنامه می‌تواند بالغ بر 80 زبان را به یکدیگر ترجمه کند. به صورت پیش‌فرض تنها به شما امکان ترجمه متنی داده می‌شود اما با خرید درون برنامه‌ای می‌توانید قابلیت‌های بیشتری نظیر شناسایی صدا و پاک کردن تبلیغات را در اختیار داشته باشید. شبیه به گوگل ترنسلیت، برنامه iTranslate نیز می‌تواند دست خط شما را تشخیص دهد (چینی، ژاپنی و لاتین). برنامه iTranslate با ترجمه دست نوشته لاتین یک قدم از ترنسلیت گوگل جلو‌تر است و ترجمه کردن در این برنامه بسیار سریع انجام می‌شود. ویژگی حدس متن موجود در برنامه نیز به شما کمک می‌کند سریع‌تر به خواسته خود دست یابید.

برای شناسایی کاراکتر‌ها و متون سخت‌تر، iTranslate یکی از بهترین‌ها است.

اپلیکیشن ترجمه iVoice Translator Pro

ivoice_translate_pro_iphone_screens

iVoice بیش از 30 زبان را برای ترجمه پشتیبانی می‌کند و این ترجمه را به صورت دو طرف انجام می‌دهد. زبان اصلی و مبدا خود و زبان مقصد را تعیین کنید و  سپس جمله یا عبارتی که می‌خواهید ترجمه شود را به زبان بیاورید. اپلیکیشن iVoice با صدای رسا آن مطلب را برای شما ترجمه می‌کند. البته اپلیکیشن‌های دیگری که نام بردیم نیز از این ویژگی بهره می‌برند اما این برنامه به صورت طبیعی‌تر و نزدیک به مکالمه انسان صحبت می‌کند که قطعا درک و فهمیدن را بهتر خواهد کرد.

برای داشتن گزینه‌ای شبیه به یک گفتگو اپلیکیشن ترجمه iVoice Translator Pro را امتحان کنید.

اپلیکیشن ترجمه Pixter Scanner OCR

best_trans_pixter_screens_iphone

 

برنامه Pixter برای ترجمه و مترجم بودن طراحی نشده اما می‌تواند یکی از بهترین‌های این بخش باشد. این برنامه به جای ترجمه متن تایپ شده توسط شما، می‌تواند متون پرینت شده یا موجود در عکس را ترجمه کند.  تنها کافیس یک برگه از کتاب را به Pixter نشان دهید تا این برنامه کار خودش را به صورت معجزه‌آسایی انجام دهد. این برنامه از طریق شناسایی کاراکتر‌ها اینکار را انجام می‌دهد. تنها زبان ورودی و خروجی را انتخاب کنید. اخیرا این برنامه می‌تواند از 32 زبان پشتیبانی کند.

برای ترجمه متون پرینت شده یا موجود در عکس اپلیکیشن ترجمه Pixter بسیار عالی عمل می‌کند.

اپلیکیشن ترجمه مورد علاقه شما برای ترجمه در آیفون و آیپد؟

آیا شما از اپلیکیشن‌های ترجمه در آیفون و آیپد خود استفاده می‌کنید؟ برنامه مورد علاقه شما در امر ترجمه متون خارجی چیست؟ در بخش نظرات این اپلیکیشن‌های ترجمه را به ما معرفی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا