معرفی چند اپلیکیشن رایگان هفته در آیتونز و اپ استور

می دانیم همچنان از ارائه محصول جدید آیفون هیجان زده هستید اما باید به فکر تغذیه آیفون فعلی خود نیز باشید . پس این پست را با معرفی چند نرم افزار ریگان و کارا شروع می کنیم . بهتر است برای دانلود این اپلیکیشن ها هر چه زودتر اقدام کنید .

اپلیکیشن رایگان

Cool Writer

اپلیکیشن رایگان

یک ادیتور متن فوق العاده با پشتیبانی از متن طولانی . شما در این ادیتور می توانید مانند ادیتور های پی سی تا هر زمان که بخواهید نوشته را ادامه دهید و از بابت لود دوباره متن نگران نباشید . این اپلیکیشن می تواند از متن نوشته خروجی پی دی اف ایجاد کند که برای خبرنگاران بسیار مناسب است .

دانلود از اینجا

Truefilm

BNNOOR219BNNOOR

روی عکس ها فیلتر بگذارید ، آن ها را ببرید و به هم بچسبانید . یک اپلیکیشن عالی همراه با بیش از 20 فیلتر ( افکت ) مختلف برای اعمال روی عکس های موجود در گالری یا گرفته شده توسط گوشی .

دانلود از اینجا

Little Frights

اپلیکیشن رایگان

یک بازی جالب که در آن باید از زامبی ها را بکشید . در این بازی باید با گشتن در نقشه مکان زامبی ها را پیدا کرده و از طریق اسلحه های متفاوت و قابل تعویضی که در اختیار شما قرار می گیرد آن ها را بکشید .

دانلود از اینجا 

Bicolor

BNNOOR411BNNOOR

یک پازل فوق العاده و اعتیادآور که هر چند ترکیب رنگی پایینی دارد اما می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند . شما باید با رنگی کردن حروف در صفحه باید کلمه مورد نظر را بیابید و به مرحله بعد بروید .

دانلود از اینجا

Wide Split Lens

BNNOOR510BNNOOR

یک برنامه بسیار زیبا برای ساخت عکس های ترکیبی . این برنامه لنز گوشی شما را چند قسمت می کند که از طریق آن می توانید عکس های متفاوتی بگیرید . عکس های تولید شده بصورت آنی هستند و احتیاجی به کارهای گرافیکی ندارند .

دانلود از اینجا

فراموش نکنید برنامه های معرفی شده فقط تا مدتی رایگان هستند و بعد از آن به حالت قبلی خود بازخواهند گشت .

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا