معرفی انواع برنامه تقویم برای آیفون و آیپد و آیپاد

برنامه‎های تقویم مانند شلوار‌های جینِ آبی هستند. هر کس سلیقه متفاوتی در مورد آن‎ها دارد و غالبا هر چه بیشتر از آن‎ها استفاده کنید، راحت‌تر می‎شوند. مخصوصا اگر یک هفته آن‎ها را بشورید. افراد مختلف نیز نیازهای متفاوتی از تقویم‌شان دارند.

برنامه تقویم

بعضی‌ها تنها یک طراحی ساده با جزئیات کم می‎خواهند و بعضی‌های دیگر یک ابزار قدرتمند با طیف وسیعی از قابلیت‌ها را نیاز دارند.

در هر صورت اگر شما برنامه تقویم محبوب خود را پیدا کرده باشید یا نه، ما در بین تقویم‌ها جستجو کردیم و بهترین آن‎ها را برای شما یافته ایم. ما لیستی از بهترین برنامه تقویم آیفون پیدا کرده‌ایم. فارق از اینکه شما از برنامه تقویم چه انتظاری داشته باشید، به نظر ما این‎ها نیاز تمامی شما خوانندگان عزیز را مرتفع می‌سازد.

برنامه تقویم Fantastical 2:

برنامه تقویم

بدون شک Fantastical 2 بهترین برنامه تقویم آیفون است. این برنامه دارای طراحی زیبا و کاربردی بوده و قابلیت‌هایش آن را به یکی از بهترین پیشنهاد‌ها تبدیل می‎کند. Fantastical 2 نه تنها راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد بلکه سادگی با آن عجین شده است. یکی از ویژگی‌های محبوب این برنامه تقویم نقاط رنگی کوچکی است که در نمای ماهانه زیر هر روز ظاهر می‎شود. شما با یک نگاه می‎توانید وجود رویدادهای روز را ببینید. من تقویم‌ را با رنگ‎ها رمز گزاری می‎کنم، و به این صورت می‎توانم بفهمم که در آن روز تمرین موسیقی دارم، برنامه کاری دارم یا یک روز خانوادگی است. این برنامه تقویم را می‎توانید به قیمت 4.99 دلار خریداری کنید.

برنامه تقویم Calendars 5:

برنامه تقویم

پنچمین آپدیت از برنامه تقویم محبوب ما دارای ورودی زبانی طبیعی است که اضافه کردن یادآوری ها را در آن تسهیل می‎کند. شما می‎توانید آن را با اپلیکیشن یادآوری پیشفرض گوشی هماهنگ کنید و مدیریت اَعمال در آن بسیار آسان است. این برنامه تقویم می‌تواند روز، هفته، ماه و لیستی از رویدادها را به همراه قابلیت‎های کارآمد به نمایش در آورد. این برنامه تقویم را می‌توانید به قیمت 6.99 دلار خریداری کنید.

برنامه تقویم Sunrise Calender:

برنامه تقویم

این برنامه تقویم عالی اخیرا تغییرات بسیاری داشته است، از جمله پشتیبانی iCloud و Exchange که به وسیله آن می‎توانید با تقویم‌های دیگر نیز آن را هماهنگ کنید، همچنین این برنامه تقویم دارای پشتیبانی جهانی است و با به روز رسانی ایمن خود امنیت هماهنگی با iCloud را افزایش می‎دهد. این اپلیکیشن دارای هماهنگی لحظه‌ای و به روز رسانی پس زمینه‌ای می‎باشد. همچنین این برنامه تقویم از ورودی زبانی طبیعی پشتیبانی می‌کند. برای اضافه کردن تولد‌ها و رویداد‌ها می‎توانید آن را با فیسبوک هماهنگ کنید. این برنامه تقویم را می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

برنامه تقویم Call By Any.DO:

برنامه تقویم

این تقویم کارآمد تا اینجا بهترین برنامه تقویم است. با وجودی که چندین بار می‌خواستم آن را تغییر دهم ولی هر بار از این کار منصرف شدم. چرا؟ چون عالی است، این برنامه با برنامه تقویم پیشفرض گوشی و همچنین تقویم گوگل و Any.Do هماهنگ می‎شود. شما می‎توانید در آن به دعوت نامه‌ها پاسخ دهید، هدیه‌های تولد را بفرستید و مستقیما بر صفحه دوستان فیسبوکی خود پست بگذارید. این برنامه تقویم را می‎توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

برنامه تقویم Pocket Informant:

برنامه تقویم

من قبل از اینکه معتاد iOS شوم، از سازمان دهنده‌های کاغذی Pocket Informant استفاده می‌کردم. به نظر من این برنامه تمامی نیاز‌ها را مرتفع می‎کند. نسخه Pro این اپلیکیشن به علت هماهنگی با Google ، Toofledo ، Evernote و همچنین تقویم داخلی و اپلیکیشن‌های یادآور و غیره، ارزش خریداری را دارد. این اپلیکیشن را می‌توانید به طور رایگان دریافت کنید.

برنامه تقویم 24me:

برنامه تقویم

من چند هفته پیش با این برنامه تقویم آشنا شدم، و به نظر من یک اپلیکیشن عالی و کارآمد است. شما می‎توانید به فیسبوک، شرکت‌های کارت‌ها اعتباری، موسسات مالی، و غیره متصل شوید تا فعالیت‌های روزانه را بررسی کنید. با Task Rabbit آن می‎توانید برنامه‌ریزی‌ها را به این برنامه بسپارید. برای تولد دوستانتان هدیه های مجازی خریداری کنید. این برنامه تقویم را می‌توانید به رایگان دانلود کنید.

برنامه تقویم Agenda Calendar 4:

برنامه تقویم

در این برنامه تقویم نیز شما می‎توانید وجود رویداد‌های روز را به صورت نقاط رنگی در زیر تاریخ مشاهده کنید. شما می‌توانید به پایین لیست بیایید و جزئیات روز را مشاهده کنید، و برای دیدن رویدادهای پیشرو به نمای ماهانه و روزانه آن وارد شوید. این برنامه تقویم را می‌توانید به قیمت 1.99 دلار خریداری کنید.

برنامه تقویم Peek:

برنامه تقویم

این برنامه تقویم به شکل کاملا متفاوتی شما را از رویداد‌های روز آگاه می‌کند. و به جای اینکه خود را مشغول بررسی طاقت فرسای ماهانه کنید، تنها کافی است که یک نگاه به برنامه‌تان بیندازید. ویژگی مخفی سازی آن، رویداد‌ها را تا زمانی که نخواهید ببینیدشان پنهان می‌کند. با حرکت دادن صفحه می‌توانید زمان روز را مشاهده کنید. و به نظرمان اضافه کردن یادآور‌ی‌ها در این اپلیکیشن سرگرم کننده است. این برنامه تقویم را می‌توانید به قیمت 1.99 دلار خریداری کنید.

برنامه تقویم Tempo:

برنامه تقویم

این برنامه تقویم مختص اهداف کاری ساخته شده است. و با طراحی‎ای که دارد شما می‌توانید به راحتی جلسات خود را سازمان دهید، پیشاپیش سفر‌هایتان را برنامه ریزی کنید، و بفهمید که همراهانتان در جلسه چه کسانی هستند. در آپدیت اخیر این برنامه تقویم، قابلیت هماهنگی با People Insight نیز قرار داده شده است، به این صورت می‌توانید ایمیل‌های خود را بخوانید، جلسات را مشاهده کنید، و به با افرادی که در جلسه حضور دارند در شبکه‌های اجتماعی ملاقات کنید. این برنامه تقویم را می‌توانید به طور رایگان دانلود کنید.

برنامه تقویم Mynd:

برنامه تقویم

اگر می‎خواهید بدانید که تکنولوژی می‌تواند ذهن شما را بخواند یا نه، پس باید از این برنامه تقویم استفاده کنید. Mynd مقصد‌های شما را شناسایی می‌کند و مسافت آن با شما را تخمین می‎زند تا شما بدون هرگونه تاخیری در قرارهایتان حاضر شوید. همچنین شما با این برنامه تقویم می‌توانید به رابط‌های کسب و کارتان متصل شوید، در کنفرانس‌های تلفنی شرکت کنید و …. این برنامه تقویم را می‌توانید به طور رایگان دانلود کنید.

همانطور که می‌بینید، تعداد زیادی برنامه تقویم برای رفع نیاز‌های شما وجود دارد. چه بخواهید که از زمان حرکتتان برای رسیدن به قرارها آگاه شوید، چه بخواهید با یک نگاه کل برنامه‌ هفته‌تان را بدانید، یا اینکه اصلا به رویداد‌های فردا اهمیتی نمی‎دهید، برنامه تقویم مناسب خودتان را پیدا خواهید کرد.

برنامه تقویم محبوب شما چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا