دسته‌ها
برنامه آیفون

معرفی 4 اپ آیفون که در خواب بهتر به شما کمک می‌کنند

همه ما در طول شبانه روز زمان‌های به خصوصی را برای خواب شبانه و خواب کوتاه روزانه انتخاب می‌کنیم. مطمئنا خواب خوب و مفید به طور موثر باعث سلامتی و شادی بیشتر خواهد شد. پس اگر در خوابیدن شبانه خود به مشکل خورده‌اید یا اینکه دوست دارید خوابی عمیق‌تر و راحت‌تر داشته باشید، به وسیله این اپلیکیشن‌های آیفون می‌توانید خواب‌های شبانه خوب و آرامی را تجربه کنید. این اپلیکیکیشن‌ها به خواب بهتر شبانه شما کمک می‌کنند.

1. اپلیکیشن خواب Sleep Time

Sleep-Time_thumb800

برنامه Sleep Time در واقع یک آلارم ساعت مدرن است که می‌تواند روند خواب شما را بررسی کند و شما در سر وقت مناسب بیدار کند. اپلیکیشن کاربردی و مفید Sleep Time همچنین دارای صداهای آرام و آرامش بخش هستند که در زمان خوابیدن به خواب رفتن شما کمک خواهند کرد. Sleep Time قادر است ضربان قلب، اطلاعات پالس و سطح استرس شما را اندازه گیری کند. این برنامه راهی بسیار عالی برای گزارش گرفتن از چگونگی خواب شما در طول شبانه روز است.

لینک دانلود Sleep Time – رایگان

2. اپلیکیشن Relaxing Nature Scenes

Relaxing-Nature-Sounds_thumb800

با گوش دادن به صدا‌های طبیعی در حین خواب استرس خود را کاهش دهید. اپلیکیشن عالی Relaxing Nature Scenes با ترکیبی از صداهای طبیعی نظیر صدای مرغ دریایی، آب، فلوت و بیشتر به خواب راحت و آرام شبانه شما کمک می‌کند. البته صدا‌های بیشتر و آرامش بخش دیگری نیز موجود است که پرداخت درون برنامه‌ای می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. صدا‌های ترکبی از ویولن و تار نیز کمک می‌کنند که شما به خواب بروید و همچنین در زمان بیداری شما را بیدار کنند.

لینک دانلود Relaxing Nature Scenes – رایگان

3. اپلیکیشن Pzizz sleep

Pzizz_thumb800

برنامه جذاب Pzizz از چندین داستان و حکایت ساخته شده که شما را به سمت یک خواب عمیق و لذت بخش هدایت می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن هر شب می‌توانید صدای مورد علاقه خود را برای پخش انتخاب کنید. طبق گفته سازنده این اپ هیچکدام از صدا‌های موجود برای شما تکراری نخواهد شد. اپلیکیشن  Pzizz sleep راهی بسیار عالی برای خوابی راحت شبانه است.

لینک دانلود Pzizz sleep – قیمت 3 دلار

4. اپلیکیشن Alarm Clock Free

Alarm-Clock-Free_thumb800

اما اگر به این اپلیکیشن‌های کمک کننده خواب نیاز ندارید و تنها می‌خواهید با صدای زنگی بسیار عالی روز خود را شروع کنید. اپلیکیشن Alarm Clock Free، آیفون شما را به یک ساعت زنگ‌خور رومیزی دیجیتال تبدیل می‌کند. برنامه Alarm Clock Free چند ویژگی جالب دارد از جمله آن‌ها می‌توان شرایط آب و هوا، اسنوز و تکرار ساعت نام برد. اما بیشتر کاربران عاشق طرح کلاسیک و زیبای این ساعت می‌شوند.

لینک دانلود Alarm Clock Free – رایگان

macworld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *