به ios 5.0.1 ریستور نکنید

بالاخره فریمور 5.0.1 دیروز رلیز شد

تغییرات اصلی:

مشخصات ios 5.0.1

رفع اشکالات موثر بر عمر باتری
اضافه شدن مولتی تسکینگ برای آیپد
برطرف اشکالات اسناد در آی کلاود
بهبود تشخیص صدا برای کاربران استرالیایی از لحاظ دیکتیشن ( در سیستم Siri )
باگ کد Signing باعث اسان تر شدن جیلبریک ios 5 میشود پس به iOS 5.0.1 اپدیت نکنید.

ios5011

Pod2g

اعلام کرد که باگ code signing ازCharlie Miller در ios5 پیدا شده که جیلبریک ان رو خیلی اسان تر میکنه هشدار به افراد که به iOS 5.0.1 اپدیت نکنید.
۲ روز پیش Pod2g اعلام کرد که یک اسیب پذیری در ios5 پیدا کرده که میشه جیلبریک ios5 رو به صورت untether داشت.در اون موقع ما میگفتیم که:پس انتظار جیلبریک رو حالا حالا ها نخواهیم داشت.اما باگ Miller میتونه برنامه زمانی جیلبریک رو جلو بندازه.
یک نکته در مورد ۵٫۰٫۱: اگر خوهان جیلبریک هستید اپدیت نکنید.

باگی که Charlie MILLER پیدا کرده که میتوه به ساده ترین صورت و به طرز چشمگیری سوء استفاده کنه.و با اپدیت این باگ بسته خواهد شد.

i o s 5

همچنین مجموع داده ها در مورد ios 5 نشان میدهد ۳۸% از کاربران آیفون در حال حاضر سیستم عامل خود را به روز رسانی کرده اند یا به عبارتی دیگر به iOS5 ریستور کردند . آیپد در رتبه دوم قرار دارد بدین صورت که تنها ۳۰% از کاربران به آخرین ورژن ریستور کرده اند . این آمار جالب نشان دهنده این موضوع است که تشابه بسیاری درون iOS5 در آیفون و آیپد وجود دارد .

آیپاد کمترین دستگاه از نظر درصد بود ! چرا که تنها ۱۲% از کاربران حاضر به ارتقاء سیستم عامل خود شده اند ! این آمار و ارقام نشان میدهد که بخش عظیمی هنوز مشغول کار بار سیستم عامل های قدیمی تر هستند ! در حالتی دیگر و طور میانگین ۸۰% از کل کاربران iOS از سیستم عامل iOS4 استفاده میکنند .

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.