قابلیت قرار دادن پوشه ها درون پوشه ها در ios 7.1

اپل بالأخره عملکرد پوشه را در سال 2010 با iOS 4 به iOS آورد، اما تا به‌روزرسانی iOS 7 در ماه سپتامبر، این قابلیت به شدت محدود مانده بود. همانند ایجاد تغییرات چشمگیر زیبایی در سیستم‌عامل، چندین قابلیت، اعم از پوشه ها، بسیار گسترده شدند. محدودیت در حدود یک دوجین نقشک (آیکون) که به زعم بسیاری، خودسرانه بود، ارتقا یافت و صفحات درون پوشه ها معرفی شدند، به این معنی که دیگر لازم نبود برای یک طبقه‌بندی، چندین پوشه ایجاد نماییم. با این حال، iOS 7 به طور تصادفی امکان ایجاد پوشه درون پوشه ها را داد، اما اکنون، به لطف iOS 7.1، این مشکل برطرف شده است.

پوشه ها درون پوشه ها

به نظر می‌رسد، اپل قابلیت پوشه های تو‎در‎تو (nested folders) را «اصلاح» کرده باشد، چیزی که به نظر نمی‌رسید کاربران آیفون، آیپد و آیپاد تاچ بخواهند به آن دل ببندند. به هر حال اگر زمانی را صرف چیدمان با دقت صفحه آغازین خود با پوشه هایی درون پوشه های دیگر نموده‌اید، بایستی اگر قصد به‌روزرسانی دارید، با سیستم چیدمان متفاوت iOS 7.1 کنار بیایید.

پوشه ها

البته، تنها راهی که افراد می‌توانند پوشه های تو‎در‎تو را بازگردانند بارگذاری یک حقه جیلبریک مانند FolderEnhancer است، اما چون iOS 7.1 جیلبریک Evasi0n را اصلاح نموده است، بهترین کاری که می‌توان انجام داد ماندن با iOS 7.0.x در این زمان است.
جای تأسف دارد که اپل این قابلیت را به عنوان یک انتخاب قرار نداده است و این‌گونه محدودیت‌ها اغلب تجربه کار با iOS را خسته‌کننده می‌نماید. آری، عملکرد آن روان است، با کمی تأخیر یا اختلال که گاهی اتفاق می‌افتد، اما اگر کاربران می‌خواهند پوشه ها را درون پوشه ها قرار دهند، “چیزی که بیشتر سیستم‌عامل‌ها سال‌ها پیش انجام داده‌اند” چرا به آن‌ها اجازه ندهیم؟

پوشه ها

اگر می‌خواهید iOS 7.1 را برای ارزیابی پاسخ‌ها و یافته‌های افرادی که اول از همه آن را نصب می‌کنند دریافت نمایید، بنابر این این کشف می‌تواند به خوبی شما را با مواردی که در بالا گفته شد آشنا نماید. البته، اگر شما دستگاهتان را جیلبریک نمی‌کنید، تعداد زیادی قابلیت مفید در iOS 7.1 برای لذت بردن وجود دارند، اما اگر شما به استفاده از پوشه های تو‎در‎تو یا همان لانه ای عادت کرده‌اید، لطفاً توجه داشته باشید که نمی‌توانید از این قابلیت در صورت به‌روزرسانی به iOS 7.1 استفاده نمایید.

برای دانلود ios 7.1 کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا