نرخ پذیرش ios 8 جلوتر از ios 9 کاهش یافته است

ios 8 در حال حاضر 86درصد از دستگاه ها را تأمین می کند

پیگیری ما از نرخ پذیرش ios 8 با جدیدترین بروز رسانی از داشبورد فروشگاه برنامه، نشان می دهد که در اندازه گیری انجام شده در 26 مرداد توسط فروشگاه برنامه، سیستم عامل تلفن همراه این شرکت، در حال حاضر 86 درصد موثر از دستگاه های آیفون، آیپاد لمسی و آیپد را تأمین می کند.

ios 7 تلاش می کند تا رکورد 13 درصدی دستگاه های ios را حفظ نماید، در حالیکه نسخه های قدیمی تر ios، تلاش می کنند که تنها دو درصد را حفظ کنند. یک ماه پیش، نرخ تصویب ios 8 بر روی 86 درصد مانده بود و ios 7، حدود 13 درصد از سخت افزار ios درطبیعت را تشکیل می داد.

نرخ تصویب ios 8 جلوتر از ios 9 کاهش یافت

این آمار رسمی شب گذشته منتشر شده است.

همانند گوگل، اپل بیش از اندازه بر آمار مربوط به نرخ تصویب ios، که توسط نظارت بر دستگاه هایی که اخیراً به فروشگاه برنامه دسترسی داشته اند بدست آمده، تکیه می کند.

اگر شما یک نگاه دقیق به آمارهای رسمی بیندازید، متوجه خواهید شد که نرخ پذیرش ios در حقیقت رو به کاهش است و تنها 5 درصد در 4 ماه گذشته، افزایش داشته است. اما انتظار می رفت که 10 ماه از عمر آیفون های اخیر گذشته باشد و ظهور ios 9 نیز نزدیک باشد.

2.iOS-8-adoption-rate-86-percent
هیچ شکی نیست که بسیاری از 13 درصد باقی مانده از کاربران ios 7، تصمیم به گذر از ios 8 و ارتقاء به Ios 9 زمانی که آن در پاییز امسال عرضه گردد، گرفته اند.

درباره اندروید چگونه است؟

در صحبت از گوگل، اطلاعات خود این شرکت توسط برنامه فروشگاه گوگل پلی، در طول دوره 7 روزه ی پایان یافته در 12 مرداد ، مسائل پیوسته را با تکه تکه کردن و کند نمودن پروژه های سیستم عامل اندروید برجسته می سازد.

3.Android-Adoption-rate-20150803

بعنوان مثال کمتر از 20 درصد از دستگاه های مجری نسخه های Lollipop ( اندروید 5 و 5.1) و 39.3 درصد دستگاه های دارای Kitkat (اندروید 4.4) و 33.6 درصد اضافی دستگاه های اندروید نسخه های Jelly Bean (اندروید 4.1x, 4.2x و 4.3).

این همان چیزی است که آمار نرخ پذیرش اندروید در یک دوره 7 روزه ی به پایان رسیده در یکم ژوئن 2015 نشان می داد؛ یک موقعیت اطلاعاتی قبل از سوم آگوست منتشر شد.

4.Android-adoption-rate-table-20150601

این تکرار ضربان قلب نیست که اعداد گوگل مانع اجرای نسخه های دیگر، نظیر تبلت های Fire آمازون و یا میلیون ها دیگر از دستگاه هایی که در چین فروخته شده اند و فقط فروشگاه های برنامه شخص ثالث را اجرا می نمایند و از برنامه فروشگاه رسمی گوگل پلی پشتیبانی نمیکنند، شوند.

صرفاً جهت تکمیل، باید اشاره کنم که ios 8 در شهریور گذشته منتشر شد، در حالیکه اندروید 5 در آبان گذشته منتشر گردید، بنابراین می توان گفت که سیستم عامل تلفن همراه اپل، مدت زمان اندکی زودتر از گوگل، شروع به کار کرده است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا