در به روز رسانی جدید iOS 9.0.2 مشکلات بیشتری رفع شده است

تنها یک هفته از انتشار به روز رسانی iOS 9.0.1 گذشته است که به روز رسانی جدید iOS 9.0.2 منتشر شد . در آپدیت جدید برخی از دیگر مشکلات کاربران حل شده است .

در به روز رسانی که هفته گذشته منتشر شد مشکلات تایمر و هشدار ساعت ، راهنمایی و مراحل به روز رسانی ، توقف ویدیو ها در سافاری و Photos حل شده بود که در آپدیتت جدید چند مشکل دیگر نیز رفع شده است.

2015-10-03_052729

این به روز رسانی مشکلات فعالسازی iMessage ، مشکل قطع شدن تهیه نسخه پشتیبان به صوروت دستی در iCloud ، چرخش صفجه نمایش در هنگام دریافت اطلاعیه ها حل کرده است . همچنین تنظیمات و روشن ، خاموش کردن داده های تلفن همراه (دیتا) رفع شده است . لازم به ذکر می باشد که مشکلات برنامه Podcast نیز بهبود یافته است.

شما می توانید به روز رسانی iOS 9.0.2 با رفتن به قسمت تنظیمات و انتخاب گزینه General و در نهایت Software Update سیستم عامل خود را آپدیت کنید .

این بهترین ایده برای به روز رسانی سیستم عامل شما است و بهتر می باشد در ابتدا به یک وای فای وصل شده و به روز رسانی را انجام دهید زیرا به روز رسانی با خدمات اینترنتی گوشی همراه مشکل و زمان بر است.

میزان حجم این به روز رسانی 71.8 مگابایت می باشد و شما برای انجام به روز رسانی نیاز به 50% شارژ دارید . در به روز رسانی بعدی سیستم عامل iOS 9 شاهد رفع بسیاری از مشکلات و اضافه شدن شکلک های جدید (اموجی) از جمله استیکر های تاکو و شخصیت burrito خواهیم بود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا