معرفی یک نرم افزار ردیابی پرواز توسط Ios 9 و OS X EI Capitan

Ios 9 و OS X EI Capitan  یک نرم افزار ردیابی پرواز داخلی را فراهم آورده اند، می خواهیم ببینیم این برنامه چگونه عمل می کند

هر زمان که اپل نسخه های جدیدتر از سیستم عامل های ios و OS X را معرفی می نماید، عموماً آن ها، داری ویژگی های بازاریابی و مباحثه ای هستند که تمام توجهات را به خود جلب می کند.

OS-X-El-Capitan-iOS-9

همزمان با سیستم عامل های ios و OS X EI Capitan موجود، که در حال طی مراحل بهبود و آزمایش، به منظور آماده سازی برای انتشار بالقوه در سپتامبر هستند، اجزای اعلام نشده ای نیز وجود دارند که مورد بحث قرار گرفته اند.

یک کاربر مجازی قابلیت تعیین زمان واقعی پرواز، که در سیستم های ios و OS X EI Capitan گنجانده شده است، را کشف نمود و این در حالیست که اپل تاکنون در تمام مذاکرات خود راجع به این دو سیستم عامل، هیچ اشاره ای به این قابلیت نکرده است.

ویژگی جدید تعیین پرواز یکپارچه، زمانی که این دو سیستم عامل دیرتر در سال جاری عرضه شوند، مطمئناً کاربران را هیجان زده خواهد کرد. بنظر می رسد که برنامه به منظور فراهم نمودن اطلاعات بروز درباره وضعیت پرواز از خطوط هوایی مستقل، عمیقاً در داخل سیستم عامل های ios و OS X EI Capitan گنجانده شده است.

همچنین بنظر می رسد که یک پیش نمایش فوری، از مسیرهای پروازی خاص، ارائه می دهد که ظاهراً با استفاده از آشکارسازهای داده ای طراحی شده با هدف خاص، تعیین می گردند که می تواند با واژگان یک فرد غیرحرفه ای توضیح داده شود.

Cap-1

در طول مراحل انتشار اولیه بنظر می رسد مکانیزم های تشخیص داده تنها در ایمیل های محلی، پیام ها و برنامه های یادآوری، فعال هستند.

این سیستم با تشخیص شماره پرواز از یک خط هوایی ویژه، کار می کند. این موضوع می تواند در قالب یک متن یا پیام، جاسازی شده در داخل ایمیل دریافت شده یا ارسال شده و یا حتی بعنوان یک یادآور در داخل برنامه یادآور خود اپل، تنظیم گردد.

زمانی که شماره پرواز تشخیص داده شد، ios و یا OS X شماره را به یک لینک قابل کلیک که با یک تماس خاص فعال می گردد، ارسال می نمایند. ضربه زدن به آن لینک موجب ظاهرشدن متن اضافه برای پرواز شامل فرودگاه های ورود و خروج، وضعیت پرواز، زمان خروج و نقشه های تعاملی حاوی مسیر پرواز خواهد شد.

فشار طولانی بر روی لینک، یک منوی متنی ایجاد می کند که به کاربر اجازه می دهد تا اطلاعات جزئیات پرواز را همانند بالا مرور کند و یا کپی برداری نماید. همه اطلاعات نمایش داده شده درصفحات ios، با اعمال فشار طولانی به منوی متنی که با کلیک راست ساده جایگزین شده است، بصورت مستقیم بر روی OS X EI Capitan قابل دسترسی اند.

انتظار می رود آخرین نسخه های سیستم عامل گوشی و دسکتاپ اپل، پاییز امسال همزمان با گروه ارتقاء یافته آیفون عرضه گردد.

cap-2

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا