انتشار سیستم عامل iOS 9 در 16 سپتامبر (25 شهریور)

iOS 9 هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد

درر رویداد اپل، جزئیات زیادی درباره ی محصولات جدید و ویژگی های آنها گفته شد. در میان خبرهای هیجان انگیز و ویدئو هایی که به نمایش گذاشته شد، به دسترسی iOS 9 هم اشاره شد که هفته ی آینده  در دسترس قرار می گیرد.

2015-09-10_162646

این سیستم عامل نسخه ای از همان iOS ای است که این شرکت در آیپد پروی جدید خود به نمایش گذاشت. این نسخه ی جدید قبلا به عنوان نسخه ی آزمایشی بتا در دست برخی از کاربران قرار گرفت.

این نرم افزار در طی ماه های اخیر، توسط خیلی ها تست شده است. iOS 9، عمر باتری بهتری را به ارمغان می آورد. برنامه ها بهینه سازی شده اند و تغییر کرده اند. مثلا، برنامه ی News اضافه شده است، سیری در iOS 9 بهبود یافته است.

آیپد ها هم از تغییرات iOS 9 بهره مند شده اند. به طور مثال، برنامه های ساید بای ساید برای ایجاد راحتی چشمگیری در چند وظیفه ای بودن آن وجود دارد. همچنین شما قادر به تماشای یک ویدئو و استفاده از یک برنامه در یک زمان می باشید.

با برنامه نقشه جدید شما می توانید اطلاعات بهتر از وسایل حمل و نقل عمومی کسب کنید . به طور مثال شما می توانید از محل ایستگاه های قطار ، دوچرخه و .. مطلع شوید . با برنامه اخبار نیز می توانید از جدیدترین اخبار روزانه با خبر شوید و مهمترین عناوین خبری روز را از دست ندهید.

بنابر گزارشات سیستم عامل iOS 9 در تایخ 16 سپتامبر (25 شهریور) منتشر می شود و قابل دسترس خواهد بود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا