جلو زدن آی او اس از اندروید در تشکیلات اقتصادی

توسعه‎های iOS، با قدرت آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در تشکیلات اقتصادی از اندروید جلو زده‎اند

آخرین گزارش Mobility Index از Good Technology برملا می‎کند که طی سه ماهه‎ی آخر سال، اپل توانسته حتی بیشتر از اندروید در تشکیلات اقتصادی پیشی بگیرد؛ که البته این مسئله را مدیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس است. میزان فعالیتهای اپل در طی سه ماهه آخر 73% بوده که نسبت به 69 درصدِ سه ماه قبل بیشتر و برابر با مقدار سال قبل است.

تشکیلات اقتصادی

به صورت مشخص، 30 درصد از این فعالیت‎ها را آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در طی سه ماهه‎ی چهارم، تشکیل داده‎اند؛ که البته 77% آن متعلق به آیفون 6 و 23% مربوط به آیفون 6 پلاس می‎شود. فعالیت‎های اندروید از 29% در سه ماهه‎ی سوم به 25 درصد در سه ماهه‎ی آخر سقوط کرد، در حالی که ویندوزفون و باقی پلتفرم‎های موبایل، هر کدام تنها 1 درصد از فعالیت‎ها را به خود اختصاص دادند.

“استفاده از دستگاه‎ها، بین صنایع مختلف با سبقت گرفتن اپل از اندروید، در صنایع مدیریتی مانند صنایع حقوقی (95 درصد)، بخش دولتی (82 درصد) و سرویس‎های مالی (81 درصد) ، به طرز قابل توجهی با یکدگیر فرق می‎کند. اندروید بیشتر در صنایعی با محدودیت‎های پیروی از قانونِ کمتری مورد استفاده قرار می‎گیرد. صنایعی مانند فناوری عالی (45 درصد)، ساخت و ساز (39 درصد) و حمل و نقل (35 درصد)”.

فعالیت‎های اپل و اندروید در تشکیلات اقتصادی، طی سه ماهه‎ی آخر با دستگاه‎های کوچکتر پیش روی داشته است. یعنی با سبقت گرفتن iPhone 6 و Galaxy S4 Mini به ترتیب از iPhone 6 Plus و Galaxy S4 و Galaxy S5. گزارش همچنین اضافه می‎کند که فعالیت‎های امن مرورگر تقریبا هر سه ماه 3 برابر شده و فعالیت‎های پیام‎های فوری (Instant Message) نیز 900% در سال 2014 رشد داشته است.

در این گزارش از بلک بری به خاطر تکیه‎اش به BlackBerry Enterprise Server چیزی منعکس نشده است.

macrumors

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا