انتشار به روز رسانی iOS 9.0.1 برای رفع مشکلات سیستم عامل iOS 9

بیش از 1 هفته از انتشار سیستم عامل جدید iOS 9 می گذرد اما به طور طبیعی مشکلاتی برای این سیستم عامل به وجود آمد . هنگامی که سیستم عامل iOS 9 منتشر شد بسیاری از کاربران با به روز رسانی آن در گوشی های آیفون خود مشکل داشتند اما بسیاری نیز موفق به دریافت iOS 9 از آیتونز بودند . اپل تصمیم گرفت به روز رسانی iOS 9.0.1 برای رفع باگ ها منتشر کند.

ios-9-thumbnail-3

کاربران برای راه اندازی سیستم عامل iOS 9 با خطای Slide to Upgrade روبرو می شدند که به معنی لغزش یا وجود مشکل در به روز رسانی است .

در به روز رسانی جدید iOS 9.0.1 این مشکل و برخی از اشکالات دیگر رفع شده است:

– یکی از مشکلات این سیستم عامل مراحل راهنمای نصب بود که پس از انتشار به روز رسانی رفع شده است

– مشکلات عملکرد آلارم و ساعت هشدار نیز رفع شده است

– یکی دیگر از مشکلات کاربران با سافاری و Photos بود . زمانی که کاربر یک ویدیو را متوقف می کرد ، تصاویر حالت غیر طبیعی داشتند

– کاربران مشکلات راه اندازی سرویس APN برای دسترسی به شبکه های اینترنتی داشتند که این مشکل نیز رفع شده است

برای راه اندازی به روز رسانی iOS 9.0.1 اول آن را دانلود کرده و سپس به قسمت تنظیمات و بخش General بروید ، در نهایت بر روی Software Update کلیک کنید . برای به روز سانی حداقل نیاز به 50 درصد شارژ دارید.

حجم به روز رسانی برای کاربران متفاوت است اما به نظر می رسد با 30 مگابایت فضای خالی نیز قادر به دریافت آن خواهید بود . لازم به ذکر است که passcode سیستم عامل جدید نیز 6 رقمی شده است و این کار برای امنیت بیشتر انجام شده است . قبلا کاربران تا 4 رقم نیز می توانستند رمز عبور خود را انتخاب کنند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا