iOS 9 دارای یک عمل به اشتراک گذاری برای ذخیره‎ی فایل‎های PDF به iBooks است

هنوز هیچ گزینه‎ی بومی برای پرینت به PDF در iOS وجود ندارد، ولی iOS 9 دارای ویژگی است که ممکن است بعد از بهترین گزینه‎ها قرار بگیرد.

1.Save-PDF-to-iBooks

 

این گزینه که در صفحه‎ی به اشتراک گذاری اپل به دنبال آپدیت بعدی سیستم عامل موبایل ظاهر می‎شود، یک گزینه‎ی جدیدی به اسم Save PDF to iBooks می‎باشد. این گزینه‎ی جدید به کاربران اجازه می‎دهد که به سادگی یک صفحه‎ی وب یا دیگر اسناد به یک PDF در چند ثانیه تبدیل کنند.

2.Save-PDF-iOS-9-768x1024

گرچه این گزینه محدود است، از آنجاییکه زمانی که PDF به iBooks ذخیره می‎شود، تنها گزینه‎ی استخراجی که در اختیار دارید ایمیل و پرینت است. با توجه به این حرف، باز هم یک گام مشخص در جهت درست برای iOS محسوب می‎شود.

آرشیو کردن صفحات وب بسیار در نتیجه آسان تر خواهد بود، حتی اگر iBooks ایده‎آل ترین گزینه برای ذخیره‎ی PDF‎ها نباشد.

نه تنها کاربران قادر به ذخیره‎ی صفحات وب به PDF‎ها خواهند بود، بلکه این گزینه در اپلیکیشن‎های شخص اولی نظیر Notes و Photos نیز ظاهر می‎شود. با توجه به اینکه چنین گزینه‎ای جزو فعالیت‎های بومی به اشتراک گذاری است، به نظر محتمل می‎آید که اپلیکیشن‎های شخص سوم نیز به این ویژگی دسترسی پیدا خواهند کرد.

3.Saved-PDF-iOS-9-iBooks-768x1024

چنین امری یک قدم بیشتر به سمت این است که آیپد یک جایگزین مشروع برای لپ تاپ یا کامپیوتر‎های دسکتاپی به شمار می رود. ویژگی‎های کوچکی نظیر این است که واقعا باعث جداسازی جریان‎های کاری از آیپد می‎شود.

گرچه ذخیره سازی اسناد به PDF از اول روی آیپد بوده است، ولی هیچوقت بومی نبوده و نیاز به چندین گام برای کامل شدن داشته است.

آیا شما قصد استفاده از فعالیت به اشتراک گذاری ذخیره‎ی PDF به iBooks را در iOS 9 دارید؟ افکار خود را در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا