آیپد 13 اینچی عضو جدید خانواده ی آیپدهای اپل

آیپد تا چه اندازه بزرگ میشود ؟: ایپد 13 اینچی در راه است . آی پد بعدی شما ممکن است به گونه قابل توجهی بزرگتر از دستگاهی باشد که شما امروزه حمل می کنید . طبق گزارش های بدست امده از مقامات رسمی شرکت ، اپل در حال تست صفحه نمایش 13 اینچی برای ای پد و صفحه نمایش های بزرگتر برای ای فون در مدل 6 می باشد .

در طی چند ماه گذشته ، اپل بدون هیچ دلیلی خواستار نمونه های اولیه ای فون با صفخه نمایشی بزرگتر از 4 اینچ و طرح صفحه نمایشی برای تبلت بااندازه ای کمتر از 13 اینچ شده است . مجله وال استریت اعلام می کند که : اگر اپل تصمیمی بر مبنای تولید آیپد 13 اینچی یا بزرگتر اتخاذ کند ، ما دستگاه مذکور را تا نیمه 2014 خواهیم دید . ( بر اساس منبع خبری کره ای ET News )

این گزارش دنباله رو گزارش ماه پیش است که می گوید : اپل در حال انجام ازمایش بر روی صفحات 4.7 و 5.7 اینچی برای ای فون های اینده خود می باشد . هرچند شرکت ( طبق روال گذشته ) هیچ برنامه ای را برای محصولات اتی خود تایید نکرده است .

 

آیپد 13 اینچی جدید اپل

 

هیچ بعید نمی باشد که این گونه ای پد و ای فون ها با این صفحات نمایش بزرگ در بازار ارائه شوند ولی این گزارشات حاکی از ان است که اپل به دنبال راهی برای جذب مشتری بیشتر و ربودن جایگاه تولید کننده بهترین اسمارت فون از سامسونگ می باشد . اپل میکوشد باز هم با نوآوری بازار را شگفت شده کند .

طبق Strategy Analytics درحالی که اپل هنوز صنعت پیشرو در فروش تبلت می باشد ، سامسونگ فروشی معادل 33.1 درصد اسمارت فون های موجود در بازار را در سه ماه اول سال 2013 از ان خود داشته است ، در حالی که میزان فروش این دستگاه برای اپل فقط 17.9 درصد در همین سه ماه بوده است .

منابع مجله وال استریت اعلان داشته اند که اپل تصمیمی بر مبنای مجهزسازی ipad های 9.7 اینچی خود به تکنولوژی سل تاچ جهت ارائه طرحی نرم و شفاف تر دارد . اپل در حال حاضر مدل ایپد ذکر شده را همزمان با حمایت کنندگان که شروع به تولید انبوه اجزای این ای پد کرده اند ، در خط تولید انبوه قرار می دهد .

طبق گزارش های مطبوعات ، ایفون های اینده که انتظار می روند در نیمه دوم همین سال به تولید رسند ، دارای سایز صفحه نمایش و رزولوشنی برابر با ای فون 5 موجود می باشد . در همین زمان اپل در حال کار کردن با شرکای تولید کننده اسیایی خود جهت تولید ای فونی غیر فلزی و ارزانتر که با رنگهای مختلف بعنوان اپشن به بازار می اید ، می باشد .

نظر شما درمورد آیپد بزرگتر چیست ؟ آیا مفید خواهد بود یا بزرگی نمایشگر آیپد 9.7 اینچی کافی است؟ به نظر میرسد برای فیلم دیدن به درد بخورد…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا