آیپد 13 اینچی عضو جدید خانواده ی آیپدهای اپل

آیپد تا چه اندازه بزرگ میشود ؟: ایپد 13 اینچی در راه است . آی پد بعدی شما ممکن است به گونه قابل توجهی بزرگتر از دستگاهی باشد که شما امروزه حمل می کنید . طبق گزارش های بدست امده از مقامات رسمی شرکت ، اپل در حال تست صفحه نمایش 13 اینچی برای ای پد و صفحه نمایش های بزرگتر برای ای فون در مدل 6 می باشد .

در طی چند ماه گذشته ، اپل بدون هیچ دلیلی خواستار نمونه های اولیه ای فون با صفخه نمایشی بزرگتر از 4 اینچ و طرح صفحه نمایشی برای تبلت بااندازه ای کمتر از 13 اینچ شده است . مجله وال استریت اعلام می کند که : اگر اپل تصمیمی بر مبنای تولید آیپد 13 اینچی یا بزرگتر اتخاذ کند ، ما دستگاه مذکور را تا نیمه 2014 خواهیم دید . ( بر اساس منبع خبری کره ای ET News )

این گزارش دنباله رو گزارش ماه پیش است که می گوید : اپل در حال انجام ازمایش بر روی صفحات 4.7 و 5.7 اینچی برای ای فون های اینده خود می باشد . هرچند شرکت ( طبق روال گذشته ) هیچ برنامه ای را برای محصولات اتی خود تایید نکرده است .

 

آیپد 13 اینچی جدید اپل

 

هیچ بعید نمی باشد که این گونه ای پد و ای فون ها با این صفحات نمایش بزرگ در بازار ارائه شوند ولی این گزارشات حاکی از ان است که اپل به دنبال راهی برای جذب مشتری بیشتر و ربودن جایگاه تولید کننده بهترین اسمارت فون از سامسونگ می باشد . اپل میکوشد باز هم با نوآوری بازار را شگفت شده کند .

طبق Strategy Analytics درحالی که اپل هنوز صنعت پیشرو در فروش تبلت می باشد ، سامسونگ فروشی معادل 33.1 درصد اسمارت فون های موجود در بازار را در سه ماه اول سال 2013 از ان خود داشته است ، در حالی که میزان فروش این دستگاه برای اپل فقط 17.9 درصد در همین سه ماه بوده است .

منابع مجله وال استریت اعلان داشته اند که اپل تصمیمی بر مبنای مجهزسازی ipad های 9.7 اینچی خود به تکنولوژی سل تاچ جهت ارائه طرحی نرم و شفاف تر دارد . اپل در حال حاضر مدل ایپد ذکر شده را همزمان با حمایت کنندگان که شروع به تولید انبوه اجزای این ای پد کرده اند ، در خط تولید انبوه قرار می دهد .

طبق گزارش های مطبوعات ، ایفون های اینده که انتظار می روند در نیمه دوم همین سال به تولید رسند ، دارای سایز صفحه نمایش و رزولوشنی برابر با ای فون 5 موجود می باشد . در همین زمان اپل در حال کار کردن با شرکای تولید کننده اسیایی خود جهت تولید ای فونی غیر فلزی و ارزانتر که با رنگهای مختلف بعنوان اپشن به بازار می اید ، می باشد .

نظر شما درمورد آیپد بزرگتر چیست ؟ آیا مفید خواهد بود یا بزرگی نمایشگر آیپد 9.7 اینچی کافی است؟ به نظر میرسد برای فیلم دیدن به درد بخورد…

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.