آیا iPad 3 را به نسخه iOS 7.1 آپگرید کنیم؟

آی او اس 7.1 به لطف بهبود‌های حاصل شده تجربه‌ای ای بسیار بهتر را در iPad 3 به وجود می‌آورد، ما آی او اس 7.1 را بر روی iPad 3 نصب کردیم و متوجه شدیم با بهبود‌هایی نظیر تسریع حرکت انمیشن‌ها در سیستم عامل آی او اس، انتظاراتی که از اپل در مورد این آپدیت می‌رفت برآورده شده است.

آی او اس 7.1 بروزرسانی عمده و مهمی برای کاربران آیپد و مخصوصا iPad 3 محسوب می‌شود، در این پست می‌خواهیم نحوه عملکرد و هر گونه مسائل و مشکلات این آپدیت جدید بر روی iPad 3 را بررسی کنیم.

iPad-3-iOS-7.1-Performance-620x338

برخلاف بروزرسانی قبلی یعنی آی او اس 7 که توانست یک یا دو مشکل خاص را درست کند، اینبار آی او اس 7.1 مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها و عملکرد‌های بهینه را به کاربر انتقال می‌دهد، پیشرفت‌هایی همچون ویژگی‌های جدید سیری، پیشرفت رادیو آیتونز، همگام سازی‌های بهتر در تماس‌های FaceTime و رفع کرش‌های آی او اس 7 در این آپدیت تازه عرضه شده وجود دارد.

ما در همین ابتدا اقدام به نصب و بررسی آی او اس 7.1 بر روی iPad 3 کردیم تا نگاهی بیندازیم به مشکلات و مسائلی که اپل با این آپدیت سعی در رفع آن داشته است. اما برای شما هیچ عجله‌ای نیست و می‌توانید صبر کنید تا زمان بیشتری بگذرد تا ما بررسی کاملی از این سیستم عامل داشته باشیم و سپس بعد از بررسی‌های نهایی اقدام به آپدیت کردن دستگاه خود کنید.

iPad 3 و عملکرد iOS 7.1

بعد از چند ساعت کار کردن با iPad 3 که آی او اس 7.1 بر روی آن بروزرسانی شده بود، متوجه شدیم که این آپدیت ممکن است کوچک باشد اما عملکرد دستگاه را بسیار سرعت بخشیده، کاربران نباید انتظار داشته باشند بعد از این آپدیت عملکرد و سرعتی همچون آیپد Air بر روی تبلت iPad 3 داشته باشند، اما باید بگوییم که حرکت کردن بین برنامه‌ها، باز و بسته کردن اپلیکیشن‌ها در آیپد بسیار سریع شده است.

iPad_3_New_iPad200312_11_copy

اپلیکیشن‌های iPad 3 در iOS 7.1

توسعه دهندگان ماه ها اپلیکیشن‌های خود را بر روی آی او اس 7.1 آزمایش کرده‌اند، پس اگر هر گونه مشکلی با اپلیکیشن‌های خود دارید باید مطمئن شوید که آخرین بروزرسانی برنامه ها را نصب کرده باشید. ممکن است برنامه و اپلیکیشن‌هایی را ببینیم که به تازگی منتشر می‌شوند و هیچکدام با این آپدیت مشکلی داشته باشند.

 ارتباطات iPad 3 در iOS 7.1

بروزرسانی‌های آی او اس گاهی اوقات پتانسیل این را دارند که ارتباط وای فای ما را قوی‌تر بکنند و یا برعکس باعث ضعیف شدن یا حتی از بین رفتن اتصالات وای فای شوند. بروزرسانی آی او اس 7.1 در iPad 3 تاثیری در توانایی ارتباط ما با شبکه وای فای نداشت. البته در دستگاه‌های مختلف این موضوع متفاوت است اما تا اکنون هیچ شکایتی مبنی بر ضعیف‌تر شدن یا قطع شدن وای فای در iPad 3 وجود نداشته است.

 سرعت iPad 3 در iOS 7.1

همانطور که گفته شد عملکرد iPad 3 در آی او اس 7.1 بهبود داشته است، در حالی که توجه و تمرکز بیشتر نکات انتشار آپدیت آی او اس 7.1 بر روی بهبود عملکرد آیفون 4 است، اما ما از iPad 3 بعد از آپدیت استفاده کردیم و چندین جا پیشرفت در سرعت دستگاه مشاهده کردیم. کاربران می‌دانند که تسریع در سرعت انیمیشن‌ها در واقع افزایش سرعت کلی دستگاه را باعث می‌شود.

 آیا باید iOS 7.1 را بر روی iPad نصب کنم؟

apple-ipad-3

برای بیشتر کاربران بله، ارزشش را دارد، اگر iPad 3 دارید و از لحاظ عملکرد دستگاه بعد از آپدیت به نسخه آی او اس 7.1 نگرانید پس صبر کنید تا بررسی کاملی از عملکرد دستگاه تا یک هفته آینده انجام شود و سپس در صورت نبود مشکل اقدام به آپدیت دستگاه خود کنید.

تا کنون هیچ مشکلی مشاهده نشده و این آپدیت بسیار عالی بر روی دستگاه جواب می‌دهد، و همچنین با بهبود عملکرد مشاهده شده به اکثر دارندگان این دستگاه پیشنهاد می‌کنیم iPad 3 خود را به این نسخه آپگرید کنند.

gottabemobile

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا