آیپد 4 در کنار آیفون 5c و به عنوان آیپد ارزان قیمت

با توجه به گزارش جدیدی از سایت 9to5Mac، ممکن است اپل فردا برنامه باز معرفی آیپد 4 در کنار آیفون 5c با حافظه 8 گیگابایت را داشته باشد. این سایت می‌گوید که اپل قصد دارد آیپد 4 را جایگزین آیپد 2 به عنوان تبلت ارزان قیمت کند.

gallery2_2256

مشخصات آیپد 4

نسل چهارم تبلت آیپد درست 6 ماه بعد از انتشار آیپد 3، در پاییز سال 2012 رونمایی شد. این تبلت به صورت بالقوه بسیار قوی‌تر از آیپد 2 محسوب می‌شود. مشخصات آیپد 4 بدین شرح است: چیپ پردازشیA6X، یک گیگابایت حافظه رم، همچنین دارای صفحه نمایش با کیفیت رتینا و کابل اتصال به برق جدید است.

مارک گارمن از 9to5Mac نوشته است:

بر طبق گفته منابع، آیپد 4 اپل همراه با صفحه نمایش رتینا به زودی به فروشگاه‌های اپل وارد می‌شود.

ما شنیده‌ایم که مدل 16 گیگ LTE حدود 559 دلار قیمت دارد، این قیمت 30 دلار بیشتر از قیمت آیپد 2 مدل 3G با قیمت 529 دلار است. همچنین شنیده‌ایم که قیمت ورودی و اولیه آیپد 4 حدود 499 دلار است، که این قیمت نیز 50 دلار گران‌تر از قیمت حال حاضر آیپد 2 می‌باشد.

اطلاعات داده شده توسط آقای گارمن در راستای گزارش KGI Securities در ماه گذشته است، که اعلام کرد به زودی اپل آیپد 4 را جایگزین آیپد 2 می‌کند. همچنین تحلیلگران می‌گویند که با این کار اپل تنها دستگاه‌های رتینا و کابل اتصال جدید را از این پس تولید خواهد کرد.

در حالی که ممکن است این حرکت بر روی کاغذ عاقلانه و منطقی به نظر بیایید، اما باید بگویم که بیاد دارم آیپد 4 ضخامت زیادی داشت و دستگاه به قدری سنگین بود که نمی‌توانستم برای مدت طولانی آن را در دست نگه دارم. نمی‌توان تصور کرد که برای ذخیره 50 دلار این آیپد را به جای آیپد ایر انتخاب کرد.

البته باید در نظر داشت که آپدیت آی او اس 7.1 برای دستگاه‌های اپل ارائه شده و کاربران مطمئنا تجربه بهتری از این نسخه بر روی آیپد 4 نسبت به آیپد 2 خواهند داشت. البته یکی از دلایل دیگر اپل برای انجام اینکار مطمئنا سخت‌افزار قوی‌تر آیپد 4 است که با آپدیت‌های آینده اپل نیز هماهنگی بیشتری دارد و به نظر می‌رسد اپل قصد دارد به صورت کلی تولید و فروش آیپد 2 را متوقف کند.

شما درباره جایگزینی آیپد 4 برای آیپد 2 چه نظری دارید؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا