آیپد ایر دارای بهترین طول عمر باتری بین همه تبلت‌ها

در سال 2013 آیپد ایر و آیپد مینی رتینا به بازار آمدند و بسیاری از انتظارات مشتاقان محصولات اپل را برآورده کردند. این تبلت‌ها توانستند باز هم سطح توقعات را با امکانات فوق‌العاده خودشان بالاتر ببرند. اپل آیپد ایر واقعا زیبا و چشم نواز و به همراه بسیار از ویژگی‌های عالی است. و امروز قصد داریم تا مسابقه‌ای که بین طول عمر باتری این دستگاه باسایر رقیبان مقایسه شده را به شما نشان دهیم.

وقتی که صحبت از عمر باتری به میان می‌آید، هیچ شکی نیست که آیپد اپل به طور معمولی بسیار عالی عمل می‌کند. به هر حال در سال 2013 و با آمدن بسیاری از تبلت‌های اندرویدی به بازار باید مقایسه کرد که آخرین تبلت اپل چگونه با رقبای خود مسابقه می‌دهد؟ برای مخالفان شرکت اپل باید بگوییم که شما از نتیجه این مسابقه خوشحال نخواهید شد.

ipad-battery-life-competition

این آزمون به وسیله Tech Daily انجام شده و آیپد ایر اپل توانسته همه رقبای خود را با درصدقابل توجه شکست بدهد و همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید عمر باتری آیپد در دقیقه چه در استفاده از اینترنت و چه در دیدن فیلم با یک اختلاف بسیار جدی از همه تبلت‌های مختلف و رقیب خود بالا‌تر است.

نکته بسیار جالب در این آزمایش،این است که به نظر می‌رسد آیپد ایر به طور پی در پی در هر دو استفاده پر مصرف یعنی اینترنت و تماشای فیلم، بهترین است و با امتیاز‌های 658 دقیقه و 777 دقیقه به طرز چشمگیری بالاتر قرار گرفته است. البته باید بگوییم که هنگام آزمایش در دیدن فیلم اپل آیپد مینی رتینا نتوانست بر رقبای اصلی خود پیروز شود و Kindle Fire HDX 8.9 با دوام 714 دقیقه توانست در جایگاه دوم قرار بگیرد. همچنین واضح است که آیپد 2 قدیمی توانسته آیپد مینی رتینا را کنار بزند و اگر چه با 9 دقیقه کمبود در دیدن ویدیو از گوگل نکسوس 2 شکست بخورد. البته بسیاری از مسائل درهنگام آزمایش و مسابقه در عمر باتری باید رعایت شود و در نظر گرفته شود.

ubergizmo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا