عرضه آیپد ایر پلاس با صفحه نمایش 12.2 اینچی

مجله ژاپنی مک فن در نسخه ای که قرار است در ماه ژانویه منتشر شود، تعدادی از طرح های احتمالی آیپدهای پرو و ایرپلاس را به تصویر کشیده است که در این طراحی جدید، آیپدها دارای صفحه نمایش‌های بزرگتری هستند. این طرح ها، یک تبلت جدید با صفحه نمایش 12.2 اینچی را پیشنهاد می دهند که دارای ابعاد mm 305.31 و       mm 220.8 و mm 7 می باشند. گفته می شود که سایز 12.9 اینچی بارها برای تبلت های بزرگتر پیشنهاد شده است. اما این دومین گزارش Mac Otakara می‌باشد که صفحه نمایش 12.2 اینچی را معرفی می کند.

اپل

بنا به گزارشات مک فن، آیپدهای ایر پلاس و پرو به پردازنده جدید A9 مجهز شده اند که در واقع همان مدل ارتقایافته پردازنده A8 در آیپد ایر 2 می باشد و اندکی نسبت به چیزی که برای تبلت های با صفحه نمایش بزرگتر پیش بینی شده بود، انحراف و تفاوت دارد.

large-5478a255601b6

در کنار این پردازنده قوی، تبلت ها دارای دو اسپیکر در قسمت های بالا و پایین هستند که منجر به شفافیت و بهبود پخش صدا می شود. طراحی هوشمند آیپدهای پرو، منجر به شباهت آنها با آیپد ایر 2 آیپد مینی شده است.

مک فن بر این باور است که اپل بر روی یک مدل دیگر آیپد، یعنی آیپد 4 مینی کار می کند که با همان پردازنده A8X موجود در آیپد ایر 2 تجهیز شده، با این تفاوت که طراحی ظریفتر و بارک تری دارد و بیشتر  شبیه آخرین مدل های آیپد، خصوصا آیپد ایر می باشد.

مک فن پیش بینی می‌کند که به محض راه اندازی و عرضه آیپد مینی 4، تولید هر دو مدل آیپد مینی و آیپد مینی 3 متوقف شود.

طبق گزارشات واصله، هر دو مدل این تبلت ها، بین ماه های آوریل و ژوئن سال 2015 راه اندازی و عرضه خواهد شد و مشابه آیپد پرو خواهند بود. پیش بینی می شود که تولید انبوه آیپد پرو، تا دومین فصل سال 2015 صورت نمی گیرد، چرا که اپل بیشتر توجه و تمرکز خود را بر توسعه و بهبود تولید آیفون 6 پلاس متمرکز کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا