تاثیرات آیپد در ایجاد راش های پوستی برای کودکان مبتلا به آلرژی نیکل

آیپدهای اپل ممکن است موجب ایجاد آلرژی و راش های پوستی در کودکان شوند،به گزارش پایگاه واشنگتن مطلبی در مورد پسر یازده ساله ای در مجله پزشکی به چاپ رسید،آیپدهای شرکت اپل ممکن است علت این راش های پوستی غیرقابل توضیح در کودکان باشد.

retina_ipad_mini_colors_front_back

مقالات پزشکی مربوط به کودکان برمورد پسربچه یازده ساله ای که مبتلا به آلرژی نیکل شده بود و از دستگاه تبلت استفاده می کرد تمرکز کرد.به دنبال افزایش استفاده از آیپد راش های پوستی که علت دیگری برای آن وجود ندارد نیز افزایش یافتند. این پسریازده ساله از نظر تست پوستی آلرژی نیکل آزمایش شد،یکی از مهم ترین آلرژن ها فلزات هستند.پزشکان به مطالعه آیپدهایی که طی شش ماه گذشته فرکانس ها را افزایش داده اند مشغول شدند.طبق این گزارش آیپد از نظر تست نیکل مثبت اعلام شد.

پزشکان به این پسربچه 11 ساله توصیه کردند که از یک وسیله هوشمند که کل فضای خارجی تبلت را می پوشاند استفاده کند. طبق گزارشات پس از استفاده از این وسیله که مانع تماس دستگاه با پوست می شد،پوست او بهبود یافت.

به گفته مطبوعات مرتبط،به نظر می رسد آلرژی نیکل در میان کودکان در حال افزایش است،در یک دهه قبل از 25 درصدی که از نظر تست نیکل آزموده شده اند 17 درصد مثبت بوده اند.

آیپد تنها وسیله ایجادکننده راش های پوستی نیست.در اوایل سال جاری شرکت fitbit به صورت داوطلبانه به دنبال افزایش درماتیت های پوستی به صورت نوارهای پوششی تحقیق کرد. این راش های پوستی به آلرژی نیکل نسبت داده می شوند بیشتر زمانی ایجاد می شوند که دستگاه در حال شارژ باشد.اما فلزات ممکن است مانند پوشش از جنس فلز نیکل موجب تجربه راش های پوستی نشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا