آیپد اپل gift

آیپد 9.7 اینچی هدیه مورد علاقه بچه ها برای کریسمس؛ نتایج یک نظر سنجی

امروز شماره جدید خبرنامه “Nielsen” منتشر شد و در آن نتایج تحقیقاتی که میزان علاقه خرید دستگاه های موبایل, آیپد , تبلیت و کنسول های بازی را در ایام کریسمس در آمریکا را بررسی کرده است را نشان داده است. مانند آمار پارسال ، دستگاه های iOS اپل همچنان بیشترین رتبه را در میان بچه های 6 تا 12 سال دارند و آیفون و آیپد نیز در رده بندی 13 سال به بالا نیز در صدر جدول می باشند.

محبوبیت آیپد 9.7 اینجی در میان همه گروه های سنی

جدول محبوبیت آیپد بین افراد

همانطور که میتوانید در نموادر های منتشر شده از خبرنامه “Nielsen” ببینید ، آیپد 9.7 اینچی بالاترین مقام را در هردو گروه سنی و با 48 درصد در گروه سنی 6 تا 12 سال (این آمار پارسال 44 درصد بود) و 21 درصد در گروه سنی 13 سال به بالا از آن خود کرده است. ولی درمورد آیپد مینی برای بچه های از محبوبیت کمتری برخوردار بود و در گروه سنی 6 تا 12 سال با 36 درصد رای بعد از نینتندو Wii U و آیپاد تاچ در مکان سوم قرارد گرفت.

تقریبا نصف کل بچه هایی که در این نظرسنجی شرکت کردند علاقه شدیدی نسبت به آیپد 9.7 اینچی نشان دادند و 36 درصد از انان به آیپد مینی علاقه داشتند. همچنین آیفون و آیپاد تاچ هم وسیله های بسیار جذابی در بین این مصرف کنندگان جوان هستند. همینطور بچه ها بیشتر برای کادوی کریسمس یک کنسول بازی قوی می خواهند که 39 درصد از آنان نسبت به کنسول جدید نینتندو ، Wii U علاقه نشان دادند و 29 درصد از آنان گفتنه اند که یکی از دستگاه های همراه خانواده DS شرکت نینتندو را دوست دارند.

آیپد برای هدیه به

باوجود اینکه مکان هایی از لیست را که محصولات اپل فتح نکرده اند ، متعلق به گنسول های بازی شد ، گروه سنی 13 سال به بالا علاقه خود را نسبت های تبلت های غیر از آپید با 18 درصد رای نشان دادند. همچنین دستگاه های ساخت مایکروسافت ، آمازون و سامسونگ با کسب کمتر از 20 درصد رای در هردو گروه 6 درصد برای تبلت سرفیس مایکرو سافت زیاد نتیجه خوبی نگرفتند:

جدول آیپد و سن بالاها

در بین مصرف کنندگان گروه سنی 13 سال به بالا تبلت ها و سیستم های کامپیوتری یشترین انتخاب های وسایل الکترونیکی بودند. به این صورت که از هر 5 نفر یک نفر تمایل به خرید یک آیپد یا یک تبلت دیگر یا یک سیستم کامپیوتری را داشت. با تاکید بر اینکه باید حواسمان به بازار تبلت ها باشد ، دستگاه های غیر اپل ، که در در آنان کیندل فایر آمازون و گلکسی تب های سامسونگ ، ثابت کرده اند که درمیان نوجوانان و بزرگسالان تقریبا جذابیتی نزدیک به آیپد دارند. درحالی که کتاب خوان های الکترونیکی جذابیت خود را نسبت به سال 2011 به میزان کمی از دست داده اند. افراد گروه سنی 13 سال به بالا همچنین علاقه مند به خرید نینتندو Wii U ، آیفون و تلوزیون های با قابلیت اینترنتی بودند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا