پشتیبانی iPad mini 4 از ویژگی تصاویر چندگانه ios 9

iPad mini 4 آینده، به احتمال زیاد برای پشتیبانی از ویژگی تصویر چندگانه در ios 9، قدرتمند خواهد بود

5 تا 9 نقطه Mac به فایل منبع در نرم افزار OS X EI Capitan توسط یک توسعه دهنده به نام Hamza Sood کشف شد که iPad mini را با دو برنامه که در کنار هم اجرا می شوند، نشان می دهد.

1.ipad-mini-split-view-500x342
علاوه بر این، یک ابزار در نرم افزار EI Capitan به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا اجرای نرم افزار جست و جوگر Safari را در حالت تصویر چندگانه در iPad mini 3 شبیه سازی نمایند؛ اگرچه دستگاه در حال حاضر از این ویژگی پشتیبانی نمی کند.

ترکیب این شواهد نشان می دهد که اپل در حال راه اندازی یک تبلت 8 اینچی قدرتمند است.

تاکنون تنها دستگاهی که از ویژگی تصویر چندگانه ios 9 پشتیبانی می کند، iPad Air 2 است که دارای پردازشگر قوی A8X و رَم 2 گیگابایتی می باشد. بنابراین شاید شما فکر کنید که سخت افزار نسل چهارم iPad mini باید حتماً دارای مشخصات یکسان و یا بالاتر باشد.

تا به حال، ما فقط جزئیات اندکی درباره خصوصیات داخلی iPad mini 4 شنیده ایم ولی گزارشاتی درباره طراحی خارجی آن وجود دارد. بر اساس طراحی های کامپیوتری افشا شده، ضخامت این تبلت تا 1/6 میلیمتر کاهش یافته است و همچنین بسیار شبیه به اندازه بزرگتر iPad Air بنظر می رسد.

انتظار می رود که اپل iPad mini جدید خود را همزمان با iPad Air جدید و احتمالاً طبق شایعه قدیمی با iPad Pro 9/12 اینچی، در یک رویداد رسانه ای، در روز چهارشنبه 18م شهریور معرفی نماید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا