صفحه کلید هوشمند iPad Pro تنها دارای لایه بندی انگلیسی آمریکایی است

صفحه کلید هوشمند اپل برای iPad Pro که در طول دو هفته‎ی آتی عرضه می‎شود تنها  دارای لایه بندی انگلیسی آمریکایی است، حرکتی که می‎تواند باعث ناراحتی کاربران بالقوه بین المللی شود که حاضر به پرداخت 169 دلار برای خرید این لوازم جانبی بوده‎اند.

7

چنین خبری بدون سر و صدا در وب سایت آلمانی این کمپانی اعلام شده است، و اولین بار توسط بلاگ آلمانی زبان iFun.de شناسایی شد.

در وب سایت زبان آلمانی اپل، چنین آورده شده است: صفحه کلید هوشمند برای iPad Pro تنها دارای لایه بندی صفحه کلید برای انگلیسی (آمریکایی) خواهد بود. چنین چیزی در دیگر وب سایت‎های بین المللی اپل به جز وب سایت انگلیسی زبان آن دیده می‎شود.

البته اپل می‎تواند بعدا نسخه‎های بین المللی این صفحه کلید هوشند را به بازار عرضه کند. با اینحال، فوق العاده این حرکت برای یک کمپانی با شهرت بین المللی نظیر اپل عرضه‎ی یک صفحه کلید گران قیمت تنها با لایه بندی انگلیسی غیر عادی است.

8

صفحه کلید جدید Magic برای کاربران مک، از طرف دیگر به چندین زبان موجود است.

هم iPad Pro 799 دلاری و هم قلم اپل 99 دلاری قبل از عرضه‎ی خود در این ماه مجوز FCC را دریافت کردند.

قیمت iPad Pro از 799 دلار برای مدل تنها وای فای با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی شروع می‎شود. یک مدل 128 گیگابایتی 949 دلار قیمت دارد. مدل سیم کارت خور 128 گیگابایتی قیمتی برابر با 1079 دلار دارد.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا