رفع مشکلات آیفون 4S و آیپد 2 در آی او اس 8.1.1

پس از گذشت دو هفته از ایجاد نسخه آزمایشی iOS 8.1.1 ، شرکت اپل اولین نسخه بتای iOS 8.1.1 را در تاریخ 3 نوامبر منتشر نمود. یک به‌روز رسانی جزئی که منجر به رفع اشکالات و نواقص آیفون 4S و آیپد 2 گردیده است!

هم‌اکنون این نسخه، موجود و قابل بهره‌برداری می‌باشد و شما می‌توانید آن را با سرعت باد دانلود نمایید!

ios-811

علاوه بر این نسخه، شرکت اپل یک نرم‌افزار جدید Apple TV و یک نسخه به‌روز رسانی‌شده OS X Yosemite را منتشر نموده است (OS X 10.10.1). گقته می‌شود که نسخه مذکور، اولین نسخه‌ای است که از زمان انتشار آن در ماه اکتبر، بهروز گردیده است و هم اکنون در فروشگاه‌های Mac App موجود می‌باشد. این نسخه، نواقص و مسائل عمده‌ای که کاربران در نسخه قبلی با آن مواجه بودند را برطرف می‌نماید، که از جمله آنها می‌توان به رفع موانع در اتصال وای فای، ارسال ایمیل و … اشاره نمود.

10_10_1_update

 

طبق اظهارات اپل، نسخه جدید iOS 8.1.1 ، تمامی نواقص و ایرادات قبلی را برطرف می‌کند و منجر به بهبود عملکرد و ثبات آیفون 4S و آیپد 2 می شود.

با وجوی که که این نسخه اشکالات و نواقص متعددی را برطرف نموده، اما فقط یک به‌روز رسانی جزئی محسوب می‌شود! و هیچ یک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید و جامع – مثل بهبود نقشه‌ها و split-screen multitasking در آیپدها- را که شایعه شده است در نسخه iOS 8 اضافه می‌شود، دربر نمی‌گیرد.

این به روز رسانی و قابلیت ممکن است در نسخه 8.2 یا 8.3  ظهور یابد، که شایع شده است اپل در حال بررسی بر روی این ویژگی‌ها می‌باشد!

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا