هدفون آیفون 5

عکس های جدید منتشر شده از هدفون آیفون 5

همانطور که میدانید در تاریخ 12 سپتامبر یا 22 شهریور 91 آیفون جدید یا همان آیفون 5 معرفی میشود شايعات بسيار زیادی در رابطه با اجزاي تشکيل دهنده اين تلفن همراه محبوب شکل گرفته است. اینبار شاهد عکس هایی از هدفون آیفون 5 هستیم. آیفون 5 با یک هدفون جدید معرفی میشود که نسبت به مدل های قبلی از لحاظ طراحی تفاوت کرده و به شکل مدرن تری درآمده است. اين هدفون ها کوچکتر از هدفون هاي قبلي اپل بوده و راحت تر در گوش قرار مي گيرند.

هدفون جدید آیفون
هدفون جدید آیفون

اين هدفون طوري طراحي شده که هر گوشي آن به صورت يک هدفون کامل و مجزا عمل مي کند که برای تفکیک صدای بهتر امری مفید است. همچنین به دلیل کیفیت بالای مواد بکار رفته در آن, استحکام  هدفون و سیم نيز بيشتر از قبل بوده و به راحتي نمي شکند و سیم آن قطع نمیشود.

کابل هدفون آیفون 5
کابل هدفون آیفون 5

یک سایت ویتنامی که سابقه خوبی در شایعات مربوط به محصولات اپل دارد ویدیو و عکس هایی منتشر کرده که جزئیاتی از هدفون آیفون جدید می دهد.گفته می شود این هدفون در کالیفرنیا آمریکا طراحی و در ویتنام اسمبل می شود نام این هدفون ها earbuds است.

هدفون آیفون 5 و هدفون آیفون 4s
هدفون آیفون 5 و هدفون آیفون 4s

این هدفون های جدید ترکیب هردو نسل می باشد. البته هنوز معلوم نیست که در جعبه موجود خواهد بود و یا باید آن را جداگانه خریداری کرد. در پایین سیم هدفون هم نوشته شده: Designed in California, Made in Vietnam. همچنین احتمالا ورودی هدفون نسل بعدی آیفون در پایین آن قرار خواهد داشت.

هدفون جدید و قدیمی
هدفون جدید و قدیمی

بنده به شخصه حیلی مشتاقم یکی از این هدفون ها داشته باشم . به نظر میرسه با اینکه اندازه ی کوچکی داره ولی صدای فوق العاده ای داشته باشد. تقریبا یک هفته دیگه تا کنفرانس اپل باقی مانده…

  1. این هدفون ها صدای عالی دارن فقط خدا کنه محافظ گوش برای صدا نداشته باشن …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا