آیفون 5اس همچنان در صدر فروش محصولات اپل

این که سه ماه (یعنی 90 روز!) بگذرد و آب و از آب تکان نخورد و انگار آیفون 5اس همین دیروز معرفی شده، واقعا تعجب بر انگیز است. با توجه به گفته های یک آنالیزور از گروه Chris Caso ، Susquehanna Financial می توان به راحتی نوشیدن یک لیوان آب خنک این طور برداشت کرد که آیفون 5اس آماری کاملاً دقیق از فروشش داراست و پس از گذشت سه ماه از رونمایی و پیش فروش اش همچنان از میزان تقاضا برای این دستگاه کاشته نشده است. حالا این به کنار، آمار بالای فروش اپل از این دستگاه، لا اقل بر فروش بد iPhone 5C پرده می گذارد و می گوید شیــــش  هیچی نگید ما نبودیـــم :دی

iphone5s
همینطور ادامه می دهد: «بررسی های ما نشان می دهد که این میکس ابتکاری که با قصد و غرض همراه بوده، به صورت نامتناسبی به توسعه فروش iPhone 5S کمک می نماید و حداقل هم به میزان 4 برابر 5C فروش داشته است.»

« همچنین، به صورت قابل توجهی دریافتیم که از میزان فروش اولیه، کوچکترین میزانی کاهش مشاهده نمی شود.» این خلاقیت بسیار هوشمند، شاید دالّ بر درآمد های حاشیه ای بیشتر باشد.

یکی از دلایل خرسندی اپل از این خبر، اینست که به غول کوپرتینو، فضایی برای توسعه و ابزاری بهتر برای طراحی iPhone 6 بدهد.

با توجه به آماری که کاسو به ما می دهد، اپل باید 53 میلیون واحد دستگاه iPhone 5S در خط تولیدش داشته باشد.

اکنون ما می دانیم، که تولید iPhone 5C، شگردی بوده تا اپل iPhone 5S اش را مورد جلوه قرار دهد و فروش اش را چندین برابر کند که یعنی $ بیشتر…!

منبع : MacLife

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا