آیفون 6 چیپ های دو هسته ای A8 با 1.4گیگا هرتز

اواخر هفته گذشته یکی از کاربران Weibo به نام  zzray در مورد منظره کلی آیفون6 مدل 4.7 اینچی پستی منتشر کرد و امروز اطلاعات بیشتری درباره چیپ ها و رم این دستگاه نوشت ،‌وی ادعا کرده که مطمئن است چیپ های آیفون6 یا Geekbench (محیط پردازنده ای که انواع مختلف سیستم عامل ها را اجرا می کند.) دو هسته ای بوده پردازنده A8 نام داشته و سرعت آن 1.4 گیگاهرتز خواهد بود و میزان رم این دستگاه نیز 1 گیگابایت است.

geekbench_iphone6-800x711

طبق تست هایی که صورت گرفته است آیفون6 در زمینه چیپ های تک هسته امتیاز 1633 و در زمینه چیپ های دوهسته امتیاز 2920 را کسب کرده و  در حالیکه این نمره در مورد آیفون5S و در چیپ تک هسته 1305 و درمورد چیپ های دو هسته 2347 در تست Geekbench 3 بوده است و سرعت پردازنده آیفون5 نیز که A7 نام دارد 1.3 گیگاهرتز تخمین زده شد. گزارش های قبلی در مورد تراشه های A8‌ادعا کرده بودند که سرعت آن بالاتر از 2 گیگاهرتز خواهد بود.

طبق این اطلاعات میزان رم آیفون6 مانند آیفون 5S‌یک گیگابایت بوده و این همان ادعایی است که ماه قبل در تصاویر شماتیک مربوط به آیفون6 نیز نشان داده شد و تغییر خاصی صورت گرفته نشده است.

iphone6vs5svsg3-800x364

به تصویر فوق نگاه کنید. این تصویر نیز توسط این کاربر قرار داده شده و سمت چپ نمای یک عکس در آیفون6 وسطی مربوطه به آیفون5 و سمت راست مربوط به LG G3 می باشد. گفته می شود آیفون6 مدل 4.7 اینچی دارای ماژول های بهبودیافته تر دوربین بوده و مدل بزرگ تر یعنی 5.5 اینچی نیز مجهز به تکنولوژی تثبیت کننده نوری هنگام عکاسی ها می باشد.

هرچه که هست ساعت 10 امروز به وقت اقیانوس آرام هر دو مدل آیفون6 و آی واچ معرفی شده و به همه شک و شبهه ها پایان می دهند. سایت مک مور این رویداد را به صورت زنده برای علاقه مندان نشان خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا