آغاز تولید آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ از تیر ماه

با گزارش‌هایی که چند روز پیش از جانب رویترز منتشر شد کم کم آماده باور کردن دو نسخه آیفون در سال 2014 با صفحات نمایش بزرگر‌تر شده‌ایم. امروز نیز گزارشی جدید از ژاپن در مورد همین موضوع به بیرون درز کرده است. در این گزارش گفته شده که اپل در تولید آیفون 6 با صفحه نمایش 5.5 اینچ تاخیر خواهد داشت، در نتیجه تنها مدل 4.7 اینچ این گوشی هوشمند در ماه مهر رونمایی می‌شود.

iphone-6-all

ظاهرا تولید گسترده آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ از ماه تیر شروع می‌شود. این خبرگزاری ژاپنی مدعی است که تولید مدل بزرگتر آیفون با صفحه نمایش 5.5 اینچ از ماه مهر شروع می‌شود، این بدین معنی است که احتمالا اپل موفق نخواهد شد تا قبل از تعطیلات سال نوی میلادی فبلت خود را روانه بازار‌های جهانی کند.

به صورت کلی این گزارش در صدد است تا به ما بگوید امسال معرفی آیفون در دو مرحله خواهد بود و اپل دو مدل آیفون با دو اندازه صفحه نمایش متفاوت را در زمان‌های متفاوت امسال رونمایی می‌کند.

سیاست اپل از تولید آیفون 6 با صفحه نمایش بزرگتر

شرکت اپل بسیار محافظه کارانه عمل می‌کند و تا زمانی که از آماده بودن یک تکنولوژی به صورت عمومی مطمئن نشود در تولید آن عجله نمی‌کند. شرکت اپل سعی می‌کند محصولات خود را با کیفیت استاندارد و فوق العاده تولید کند. زمانی که در شروع سال 2014 میلادی زا تیم کوک مدیر عامل اپل پرسیده شد که آیا اپل آیفون با صفحه نمایش بزرگتر را تولید می‌کند یا خیر او جواب داد:

چیزی که ما قصد داریم بگوییم این است که تا زمان آماده نبودن تکنولوژی مورد نظر، ما نمی‌خواهیم عجله کنیم. ما نمی گوییم که هیچ وفت اینکار را نمی‌کنیم.

ما می‌خواهیم بدانیم که مصرف کنندگان ما آن محصول را از هر جنبه‌ای بخواهند-نه فقط از جنبه اندازه بلکه در رزولوشن، کنتراست و قابل اعتماد بودن.

پارامتر‌های متفاوتی برای اندازه گیری صفحه نمایش وجود دارد و ما به همه آن‌ها اهمیت می‌دهیم، زیرا می‌دانیم این همان پنجره ورود به نرم‌افزار است.

رویترز اخیرا توضیح علت تاخیر تولید آیفون 6 با صفحه نمایش 5.5 اینچ را توضیح داده بود، دلیل این تاخیر مشکلات موجود در کارخانجات تولید این تکنولوژی برای صفحه نمایش بزرگ 5.5 اینچ می‌باشد.

بر اساس گزارشی از Nikkei تولید کنندگان هم‌اکنون شروع به تولید اجزای آیفون جدید مثل تاچ آیدی، سنسور‌ها و چیپ‌های پردازشی کرده‌اند.

Japan Display ،Sharp ،LG Display همگی شرکای تولید‌کننده اپل در ساخت صفحه نمایش می‌باشند و همگی به نوعی تولید iphone 6 با صفحه نمایش‌های 4.7 و 5.5 اینچ را تایید کرده‌اند و گفته‌اند که امسال اپل دو آیفون با دو صفحه نمایش متفاوت را رونمایی و عرضه می‌کند. البته تولید آیفون 6 با صفحه نمایش 6 زودتر و در تیر ماه شروع می‌شود و در مهر ماه رونمایی خواهد شد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا