آیفون 6 ، برآمدگی لنز دوربین و فلش دایره ای شکل LED

به تازگی تصاویری از آیفون 6 که نشان دهنده برآمدگی لنز دوربین ، و فلش دایره ای شکل LED آن است منتشر شده است. آیا آیفون بعدیِ شرکتِ اپل واقعا دارای یک برآمدگی نامناسب در لنز دوربین پشت آن، شبیه به گوشی Galax S5 سامسونگ و بسیاری دیگر از گوشی های آندروید است؟ اگر تصاویری که از تولید آزمایشی آیفون 6 منتشر شده است درست باشد، مطمئن باشید که این گونه خواهد بود.

لنز دوربین

برآمدگی لنز دوربین و فلش دایره ای شکل LED

در حالی که هیچ راهی برای تعیین صحت این عکس ها وجود ندارد، ما اختلافاتی را مشاهده کردیم که صحیح بودن این ادعا را با تردید مواجه می کند، بنابراین بهتر است شما نیز با شک و تردید به آن نگاه کنید.

گفته می شود که این تصاویر از Foxconn، شریک شرکت اپل تهیه شده و برای اولین بار در سایت میکروبلاگ چینی Weibo نشان داده شده و توسط وبلاگ چینی GforGames منتشر شده است .به این صورت که، پشت یک دستگاه را به تصویر کشیده است که به ظاهر شبیه آیفون بعدی اپل است. همچنین می توان متوجه نرم افزاری شد که به نظر می رسد یک مدل 3D از دستگاه باشد.

دستگاهِ نشان داده شده در تصویر به نظر می رسد کمی بلندتر، باریک تر و پهن تر از آیفون 5S فعلی باشد. با این حال، سوراخ دایره ای شکل فلش LED با توجه به اینکه شبیه فلش دایره ای شکل LED دوگانه True Tone آیفون 5S است، مشکوک به نظر می رسد.

ما هیچ دلیلی برای باور کردن اینکه آیفون بعدی براساس یک فلش یک گانه LED طراحی شده باشد در دست نداریم، اما چه کسی می داند… به هر حال، اگر این عکس ها واقعی باشند، آیفون 6 باید دارای یک لنز دوربین پشتی باشد که مانند آی پاد تاچ، کمی به سمت جلو برآمده شده است.

لنز دوربین

لنز دوربین

برآمدگی لنز دوربین موجب نخریدن دستگاه نخواهد شد. شما اینطور تصور نمی کنید؟
این کاملا امکان پذیر است که شرکت اپل مدل های مختلف از آیفون 6 را طراحی کرده باشد، از جمله دستگاهی که تصویر آن در اینجا آمده، اما هیچ راهی برای حصول اطمینان از اینکه آیا این نمونه خاص تا کنون مرحله آزمایشی را پشت سر گذاشته است وجود ندارد.

آنچه مهم است این است که نوع طراحی مهندسی که امروزه تفاسیر آیفون 6 بر اساس آن ارائه می شوند نیز مبتنی بر طراحی فلش LED دایره ای شکل و یک جزء برآمده از لنز دوربین پشتی است. مقایسه گلکسی S5 سامسونگ و آیفون 5s اپل .طرح هایی که در زیر دیده می شود نشان می دهند که ضخامت آیفون 6 ، 7.1 mm خواهد بود. (ضخامت آیفون 5S برابر 7.6 mm است). اگر بدنه آن بیش از حد نازک است که بتواند تمام لنز دوربین پشتی را در بر گیرد، برآمدگی آن کاملا قابل تصور است.

لنز دوربین

همچنین گفته می شود که اپل، ضخامت آیفون 6 را تا 7.5 mm افزایش داده است تا مشکل برآمدگی لنز دوربین پشتی را برطرف نماید. به عنوان مرجعی بر این ادعا می توان گفت تمام مدل های قبلی آیفون، دارای لنز دوربین متناسب با بدنه آن بوده اند.

بر اساس شایعات، تصور می‎شود، امسال اپل در حال کار بر روی دو مدل آیفون است، یکی با صفحه نمایش 4.7 اینچی و دیگری با صفحه نمایش حداقل 5.5 اینچی، که آن را در رده فبلت قرار می دهد.

از دیگر ویژگی های آیفون 6، گفته می شود که شامل یک تراشه A8 سریعتر، طراحی لبه به لبه صفحه نمایش با حفاظت یاقوت، سه حسگر جدید، 802.11 Wi-Fi، و یک دوربین ارتقا یافته هشت مگاپیکسلی است. گلکسی S5 محصول جدید سامسونگ معرفی شد

آیا اپل باید نازک بودن را قربانی طراحی نماید و یا باید آیفون بعدی تا حد ممکن نازک باشد ولی مشکل برآمدگی لنز دوربین را نیز داشته باشد؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا