خریداران آیفون5 دنبال چه چیزی در مشخصات آیفون 6 هستند

با توجه به بررسی‌های اپل از خریداران آیفون 5 این کمپانی به خوبی آگاه بود، مواردی که بیشتر خریدارن آیفون 5 خواهانش هستند را ندارد. این بررسی‌ها در پاییز سال 2012 صورت گرفته است.

iPhone-6-concept-NowhereElse-and-Martin-Hajek-001

خواسته کاربران از مشخصات آیفون 6 چیست؟

بر اساس دعوای گذشته پتنتی اپل و سامسونگ که اسناد آن توسط Jay Yarrow در سایت Business Insider منتشر شده بود، مواردی که خریداران آیفون 5 بیشتر از هر چیزی می‌خواستند در مشخصات آیفون 6 داشته باشند، طول عمر بیشتر باتری بود. از این مورد متعجب نیستیم زیرا شکایت از طول عمر باتری در میان گوشی‌های هوشمند بسیار رایج است و خریداران همیشه از این موضوع گله داشته‌اند.

دومین خواسته خریداران آیفون 5 از مشخصات آیفون 6 بهبود اپلیکیشن نقشه اپل بود. صفحه نمایش بزرگتر در آیفون 6 نیز سومین خواسته خریداران از اپل بوده است. البته احتمالات و شایعات زیادی از بزرگ تر شدن صفحه نمایش آیفون 6 به گوش می‌رسد که برای به حقیقت پیوستن آن باید تا ماه شهریور یا مهر صبر کنیم تا ببینیم مشخصات آیفون 6 چگونه خواهد بود.

اگر بخواهیم یکی از متدوال‌ترین شایعات مربوط به بزرگ شدن صفحه نمایش را در مشخصات آیفون 6 ذکر کنیم باید شایعه کار کردن اپل بر روی صفحه نمایش آیفون 6 با 4.7 اینچ و صفحه نمایش آیفون ایر با 5.5 اینچ اشاره کنیم. شایعاتی نیز وجود دارد که صفحه نمایش بزرگتر با اندازه 5.5 اینچ با مشکلاتی مواجه شده و ممکن است ساخت آن کمی به تعویق بیفتد.

این تصویری است که توسط Yarrow توییت شده است:

Bkng1xaCYAETAYh.png-large

مشخصات آیفون 6

این تحقیقات درست از زمان عرضه آیفون 5 شروع شده است و این نشانه‌ای از آگاهی شرکت اپل از نیاز‌های کاربران خود در یک سال و نیم گذشته است.

بر اساس شایعاتی که منتشر شده بود، نشان می‌داد که اپل حتی از کاهش رشد آیفون نیز مطلع است و قصد دارد کاربران ناراضی از صفحه نمایش با اندازه 4 اینچ را دوباره با آیفون 6 راضی کند.

اما چرا هر روز یکی از این اخبار مهم و محرمانه در مورد اپل به بیرون درز می‌کند؟

در واقع این شرکت آمریکایی چاره‌ای نداشته: یک بار سامسونگ این اسناد را در دعوای پتنی رو کرده است، یک بار ایمیل‌های داخلی شرکت به صورت عمومی منتشر شده است و زمانی هم یکی از توسعه دهندگان آیفون دیدگاه‌های خود را خیلی واضح مطرح کرده بود.

یکی از تصاویر به صورت خاص به دلایل کاهش رشد آیفون اشاره داشته است:

1. رقبا با شدت زیاد سخت‌افزار محصولات خود را ارتقا داده‌اند و در بعضی شرکت‌ها حتی اکوسیستم عوض شده است.

2. کاربرانی اکثرا به دنبال گوشی‌های هوشمند ارزان قیمت‌تر و صفحه نمایش‌های بزرگتر بوده‌اند.

3. مشکلات پیش روی اوپراتور‌ها در بالا بودن حق کالای آیفون، نرخ بالای سهم گوشی‌های مختلف در بازار‌های جهانی و اینکه اپل همیشه تقصیر‌ها را گردن اوپراتور‌ها می‌اندازد.

whatsgoingon

آیا سال 1393 سالی است که آی فبلت‌ها عرضه شوند؟ نظر شما چیست؟

idownloadblog

  1. من هنوز منتظر خبر شما هستم.اگر در جواب ايميل اولى كه براى شما فرستادم به من يك پاسخ كوتاه مى داديد كه گيف كارت شما تمام شده من هم مجبورى ٥٠$ مى خريدة تاكارم انجام بشه نه اينكه من منتظر جواب شما باشم ونتوانم آخرين گيف كارت رو بخرم.زحمتش يك پيام كوتاه بود براى يكى از مشتريان خودتان كه اينطورى سرگردان نماند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا