آیفون6 و آیفون6+ پیش از 19 سمپتامبر در ویتنام و چین!

با وجود اینکه انتظار نداریم تا تاریخ 19 سمپتامبر روز جمعه آیفون6 و آیفون6 پلاس وارد بازار شود ، تعدادی از این  دستگاه ها در کشورهای ویتنام و چین مشاهده شده است.

به گفته Dan Tri آیفون6 و آیفون6 پلاس در رستورانی به نام Red River  در ویتنام دست خبرنگار سایت Associated Press دیده شده است و قانونی بودن آن تایید شده است.

iphones1

 

این گزارشگر گفته که این دستگاه به صورت آزمایشی توسط او خریداری شده تا قابلیت هایی همچون پیام رسانی و سیری و کاربردهای آن در کشور ویتنام در این دسنگاه امتحان شود ، همچنین جان تری هم چند عدد عکس از این دستگاه در دست این خبرنگار گرفته است که علاوه بر نشان دادن تفاوت اندازه دو دستگاه نحوه قرار گرفتن آن در جیب مردانه را نشان داده است.

22-1fcb1

Dan Tri همچنین یک سری اطلاعات جدید درباره دو دستگاه نوشته است که نشان می دهد با وجود بزرگ تر شدن اندازه آیفون 6 پلاس نگه داشتن آن خیلی راحت است و این حس را می دهد که یک مینی آیپد را در دست گرفته ایم ، دوربین اگرچه دارای رینگ برآمده است اما زمخت نیست و بازکردن برنامه ها در هر دو گوشی بسیار سریع تر از آنچه است که بشود تصور کرد.

iphones2

 

هر دو مدل آیفون6 همچنین در چین هم مشاهده شده و یکی از کاربران MacX.cn عکس های جدیدی را از آن گرفته است و به اشتراک گذاشته است.

اپل هیچوقت نتوانست در مورد آیفون 6 سکرت باشد و ماه ها قبل از رونمایی از آن سایت های مختلف درباره اش نوشتند و دو هفته قبل از مراسم معرفی یک سایت چینی همه سورپرایز ها را بهم زد یک مدل دقیقا مشابه آیفون6 را طراحی کرده و معرفی کرد وفلد-ولک هم بارها عکس هایی را منتشر کردند.

آیفون6 و آیفون6 پلاس روز جمعه وارد فروشگاه ها می شوند ، از تاریخ 12 سمپتامبر نیز پیش فروش آن آغاز شده است ، البته ممکن است به علت اشتباهات حمل و نقل و خوش شانسی بعضی ها گوشی ها زودتر از وقت موعد به دست برخی مشتریان برسد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا