تعویض رایگان دوربین گوشی های آیفون 6 پلاس

اپل دوربین تلفن های هوشمند آیفون 6 پلاس که دارای مشکل هستند را به رایگان تعویض خواهد کرد

پس از عرضه گوشی های آیفون 6 پلاس مشکلاتی از جمله تار بودن عکس ها و … در دوربین آن بود . اپل اعلام کرده است که دوربین تلفن های هوشمند آیفون 6 پلاس که دارای مشکل هستند را به رایگان تعویض خواهد کرد.

2015-08-22_212606
با توجه به گزارشات ، این مشکل در درصد کمی از دوربین های iSight که در آیفون 6 پلاس استفاده شده ، وجود دارد و مشتریان سپتامبر 2014 (شهریور ماه) تا ژانویه   2015 (بهمن ماه) این مشکل را دارند . البته دوربین های iSight استفاده شده در آیفون 6 پلاس پیشرفته ترین دوربینی به شمار می رود که سازنده تاکنون در محصولات خود استفاده کرده است. این تلفن هوشمند همچنین اولین محصول اپل است که دوربین آن به لرزش گیر اپتیکال مجهز است.
این دسته از مشتریان می توانند با مراجعه به سایت اپل ، قسمت دوربین تعویض دوربین های iSight آیفون 6 پلاس ( لینک ) و وارد کردن سریال آیفون خود ، درخواست خود را اعلام کنند و پس از بررسی با آن ها تماس گرفته می شود البته باید توجه داشته باشید که شماره سریال دقیق آیفون خود را وارد کنید و اگر صحیح بود و مورد تایید قرار گرفت به این معنی نیست که دوربین گوشی شما عیب داشته باشد به همین دلیل نیاز به بررسی است.
اگر بررسی تعمیر دوربین شما تایید شد نیاز است که شما به یک سفر کوتاه رفته تا گوشی شما از نزدیک نیز مورد بررسی قرار بگیرد البته بطور اگر قسمت دیگری از گوشی شما آسب دیده باشد تعویض نخواهد شد و تنها بخش دوربین با نمونه سالم جایگزین می شود . اپل همچنین از ارائه جزئیات بیشتر در مورد دلیل ایجاد مشکل خودداری و تنها به اعلام این موضوع بسنده کرده که وجود ایراد در عملکرد یکی از اجزای دوربین، باعث تار ثبت شدن عکس ها می گردد .

کاربران تا 3 سال از زمان خرید می توانند برای تعویض دوربین های خود اقدام کنند

 اپل همچنین گفته گزارشاتی در مورد تار بودن عکس ها و مشکلاتی در ضبط ویدیو از سوی کاربران داشته است . اپل گفته است که برخی از این مشکلات ممکنه با به روز رسانی جدید حل شود ولی اگر نشد برای تعویض دوربین های خود اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا