عرضه 80 میلیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس تا پایان سال 2014

به گـــــزارش سایت خبری Digitimes  شرکت اپل قصد دارد تا پایان سال جاری مجموعا 80 میلیون آیــفون 6 و آیــفون 6 پلاس را وارد بازار کند. بنا به زنجیره ای از گزارش ها این شرکت برای رسیدن به این هدف از همین حالا مشغول ساخت اجزای این دو گوشی می باشد. اگر چالش های موجود در مسیر تولید این گوشی ها رفع شود اپل حدود 10 میلیون نسخه را تا پایان همین ماه سمپتامبر عرضه می کند و قصد دارد در سه ماهه چهارم سال جاری نیز 70 میلیون نسخه بعدی را وارد بازار کند.

iphone_6_iphone_6_plus1

این خبر از گزارش مجله وال استریت پیروی می کند که در ماه جولای پیش بینی کرده بود که میزان تقاضای آیفون 6 بالا خواهد بود و به حدود 80 میلیون تا پایان سال 2014 خواهد رسید. آمار نشان می دهد که شرکت اپل در نیمه پایانی سال 2012 تنها 60 میلیون نسخه از آیفون5 را به بازار عرضه کرد. سال گذشته شرکت اپل به طور قابل توجهی با افزایش تقاضا و کاهش تولید آیفون5s مواجه شد و حتی این محصول تا سه ماه بعد از مراسم معرفی اش وارد بازار نشد و شرکت اپل دوست ندارد این تجربه را دوباره داشته باشد و قصد دارد تا 19 سمپتامبر موج اول عرضه را آغاز کند و به تمامی تقاضاها پاسخ دهد.

قبل از مراسم معرفی آیفون6 و آیفون6 پلاس تمامی شایعات اشاره داشتند که شرکت اپل برای تولید مدل بزرگ تر یعنی 5.5 اینچی با یک سری چالش های تولیدی مواجه  است و گفته شده بود که به همین دلیل تا آخر سال 2014 هم وارد بازار نخواهد شد. بااین جال شرکت اپل گفته که فردا یعنی 12 سمپتامبر مشتریان می توانند برای خرید هر دو مدل ثبت نام کنند و در تاریخ 19 سمپتامبر این محصول را دریافت کنند . البته گفته شده در موج اول ورود به بازار تعداد نسخه های 5.5 اینچی کم تر از 4.7 اینچی خواهد بود زیرا تولید آن کمی پیچیده تر می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا