آیفون 6 وارد مرحله کنترل کیفی پیش از تولید انبوه شد

طبق گزارش جدیدی که توسط رسانه های چینی منتشر شده است  گفته می شود آیفون 6 به زودی وارد یک مرحله ای به نام تست نهایی برای سنجش اعتبار و کیفیت محصول قبل از تولید انبوه آن خواهد شد ( گفته می شود این اتفاق قبل از پاییز رخ دهد.)

طبق گزارش ها شرکت اپل با همکاری کارخانه فوکسان ژونگ ژو به منظور اطمینان از استانداردهای کنترل کیفی انجام شده تعداد کمی از واحد های این محصول را تولید کرده است ، و زمانی که از استانداردها مطمئن شد این قطعات را مونتاژ کرده و با همکاری سایر شرکای خود آن ها را عرضه خواهد کرد.

foxconn-iphone_production

 

پیش از این ، در گزارشی که ماه گذشته منتشر شد اعلام شد که شرکت اپل در حاضر آیفون6 را وارد مرحله تولید انبود  کرده است با این حال ممکن است که مسائل مربوط به تولید و کنترل کیفیت این محصول تست کردن و عرضه آن را با تاخیر مواجه کند.

هنوز مشخص نیست که آیا این تست بر روی هر دو مدل آیفون 6 یعنی مدل های 4.7 اینچی و 5.5 اینچی انجام خواهد شد یا نه ! اوایل گفته می شود که اینگونه است اما مدتی است که شرکت اپل اعلام کرده به علت مسائل و مشکلاتی که در مسیر تولید مدل 5.5 اینچی وجود دارد از قبیل جنس صفحه نمایش که شاید یاقوت کبود باشد و ترفندهایی برای افزایش عمر باتری وجود دارد ممکن است عرضه و تولید این محصول با تاخیر بیشتری مواجه شود.

همین طور که بارها گفته شده است معرفی آیفون6 روز سه شنبه نهم سمپتامبر انجام خواهد شد . علاوه بر اندازه بزرگ تر این دستگاه ، احتمالا نازک تر از مدل های قبلی خواهد بود ، گوشه های آن گرد بوده و از چیپ های A8  که سریع تر و کارآمد تر می باشند استفاده خواهد کرد . همچنین این شرکت در تلاش است با افزودن ویژگی تثبیت نوری برای تصاویر دوربین این نسل از آیفون را بهبود بخشد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا