آیفون 6 به همراه صفحه‌ای از یاقوت کبود فناناپذیر می‌شود

حدس و گمان‌های حول و اطراف آیفون 6 در حال حاضر بسیار زیاد شده‌اند، و نمی‌توان از هر چیزی در این دوره زمانی مطمئن شد و درست دانستن‌ این شایعات اکنون بیشتر از هر زمان دیگری دشوار شده است. یک تئوری که این روز‌ها بسیار شایع شده است، کنار گذاشتن صفحه نمایش قدیمی گلوریا گلس توسط اپل و بجای آن استفاده از یاقوت کبود به عنوان صفحه نمایش بسیار مستحکم برای آیفون نسل ششم است. امروز، 9to5Mac ویدیویی را منتشر کرده که قدرت فوق‌العاده یک صفحه نمایش از جنس یاقوت کمبود برای آیفون را نشان می‌دهد.

این ویدیو که توسط Aero-Gear در یوتیوب منتشر شده است نشان می‌دهد که آیفون 6 احتمالا با صفحه نمایش یاقوت کبود خواهد بود و می‌تواند آیفون 6 را در برابر آجر و بتن پیروز کند. پس از بالا و پایین کردن بتن به نظر می‌رسد که گوشی دچار خسارت جدی شده و خش بزرگی بر روی آن افتاده است، اما وقتی که از نزدیک به آن نگاه کنیم، می‌بنیم که قطعات خرد شده بتن هستند که بر روی صفحه آیفون ریخته اند و صفحه آن را محو کرده‌اند و آیفون بسیار سالم باقی مانده است.

البته هیچ تضمینی وجود ندارد که از ویژگی صفحه نمایش یاقوت کبود در آیفون 6 استفاده شود، اما بیشتر حدس و گمان‌ها حول محور همین شایعه می‌گردد و احتمالش زیاد است که بتوانیم از این ویژگی در آیفون 6 بهرمند شویم.

اپل گزارش داده است که در یکی از کارخانه‌های موجود در شهر آریزونا مشغول به ساخت گیاه یاقوت کبود است، و همچنین کمپانی کپرتینو پتنتی را به ثبت رسانده که حاکی از روش جدیدی در استفاده مواد به عنوان صفحه نمایش می‌باشد. و امیدواریم که اپل بتواند به اندازه کافی صفحه نمایش یاقوت کبود را تا زمان عرضه آیفون 6 تولید کند و آن را در این دستگاه به کار ببرد.

عکس‌های مربوط به این ویدیو را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

iphone-sapphire-demo-3

iphone-sapphire-demo-2

iphone-sapphire-demo-1

technobuffalo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا