پشتیانی آیفون6 از NFC و وای فای 802.11 در تصاویر برد آن

در راستای این تحولات ، مجموعه ای جدید از تصاویر توسط Nowhereelse.fr به اشتراک گذاشته شده است که نشان می دهد وقتی قاب آیفون6 را در آوریم ظاهر آن چگونه خواهد بود و به احتمال زیاد این تصاویر مربوط به آیفون6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ می باشد.

به گزارش Nowehereelse.fr که تصاویر مربوط به قسمت های مختلف آیفون6 را به اشتراک گذاشته است نشان می دهند که شامل پشتیبانی از ارتباطات رشته ای نزدیک (NFC) و وای فای های 802.11 می باشد. اگرچه هیچ کدام از این ادعاها توسط این تصاویر تایید نمی شود. سال هاست که شایعه شده است NFC در آیفون به کار برده شود اما هنوز این شایعات به ثمر نرسیده است ولی ممکن است در آیفون6 این اتفاق بیفتد. با توجه به چیپ های جدیدی که در آیفون6 به کاربرده شده اند به نظر می رسد وای فای 802.11 در آن بهبود یافته باشد.

33

در این تصاویر مربوط به برد هم بست یک سری شباهت ها بین آیفون6 و سایر آیفون ها دیده شد هرچند در طراحی آیفون 6 یک قطعه طولانی تری در قسمت بالای دستگاه وجود دارد. با توجه به اندازه بزرگ تر آیفون6 این موضوع عجیب نیست که یک سری تغییرات در اجزای داخلی دستگاه به وجود آمده باشد.

4444

سوراخ های مربوط به پیچ در برد هم بست به نظر می رسد در همان مکانی است که در تصاویری که اخیرا درباره پوسته عقبی آیفون6 عرضه شده است دیده می شود این موضوع نشان می دهد که به احتمال زیاد هر دوی ای تصاویر مربوط به یک دستگاه است و آن آیفون6 می باشد.

در این تصاویر فقط اثری از برد برهنه و بدون اثری از چیپ ها و اجزای نصب شده دیده می شود. این خیلی کار سختی است که پیرامون این بخش بتوانیم بیشتر توضیح دهیم اگرچه خیلی احتمال دارد که مکان مربوط به قطعات در این تصاویر مشابه آنچه که در برد هم بست سایر آیفون ها وجود دارد باشند.

انتظار می رود آیفون 6 در بازه زمانی مشابهی با سایر مدل ها در سال های قبل ارائه شود .به دنبال عرضه این محصول بعد کمی بعد معرفی این رویداد به صورت رسانه ای در سمپتامبر رخ می دهد. در حالیکه انتظار می رود آیفون6 ، 4.7 اینچی از این جدول زمانی پیروی کند ، یا حتی این موضوع به میزان بیشتری در آیفون6، 5.5 اینچی صدق کند ، گفته شده است که هنوز هم ممکن است این اتفاق تا چند ماه بعد رخ ندهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا