طرفداران آیفون 6 سه برابر طرفداران آیفون 6 پلاس

همانطور که می دانید دومدل آیفون6 وآیفون 6 پلاس در ماه سمپتامبر معرفی شدند و پس از آن نظرسنجی های زیادی از طرفداران این دومدل صورت گرفت که آخرین آن ها نتایج مربوط به نظرسنجی چند روز پش می باشد که متعلق به سی روز اول عرضه دستگاه به بازار است و توسط سایت اطلاعات مصرف کنندگان یا CIRP منتشر شده است.

iphone_6_iphone_6_plus

این اطلاعات تحقیقاتی توسط  استیون میلونویچ پژوهشگر سایت UBSمنتشر شده و نشان میدهدمیزان خرید دو مدل آیفون6 و آیفون6 پلاس در دوهفته اول عرضه 86 درصد محصول بود و در پایان ماه به 91درصد رسیده است این یک پیشرفت را نشان می دهد که میزان فروش آیفون 5s وآیفون 5c در ماه اول عرضه اش به بازار برابر با 84 درصد محصولات تولیدی بود.

با وجود اینکه در دوره نام نویسی اولیه و تقاضا برای خرید هر دو مدل آیفون6 وآیفون6پلاس تقاضا بالا بود اما آمار نشان می دهد که در پایان ماه اول عرضه این دو ممدل به بازار آیفون 6 نسبت به نظر سنحی قبلی رشد 64 درصدی داشته است درحالیکه آیفون6 پلاس 23 الی 24 درصد نیز رشد داشته است .

نسبت طرفداران آیفون 6 نسبت به آیفون6 پلاس 3 به 1 می باشد در حالیکه در نظر سنجی قبلی که توسط Greg Joswiak در ماه گذشته انجام شد نسبت طرفدارن این دو مدل با هم برابر بودند و حتی آمار تا حدودی به نفع آیفون6 پلاس بود.  البته این نسبت در کشورهای مختلف متفاوت است به طوریکه کشورهای آسیایی به  صفحه نمایش بزرگ تر علاقه بیشتری  نسبت به کشورهای غربی واروپایی دارند.

مطالعات  CIRP فروش آیفون6 و آیفون6 پلاس در آینده را پیش بینی کرده است وگفته شده است تا سال آینده در میزان فروشآیفون6 رشد 40 درصدی وجودداشته باشد. همچنین در طول این مدت هم 19 درصد از طرفداران سامسونگ  با معرفی مدل های جدید   آِیفون به محصول گوشی هوشمند اپل روی آورده اند. همچنین درمیان سیستم عامل ها هم آی او اس توانسته از اندروید پیشی بگیرد وپس از معرفی آیفون 6 رشد  بسیار خوبی داشته است.

هنگامی که آیفون 6 و آیفون6 پلاس راه اندازی شد تا پایان هفته حدود 10 میلیونواحد پیش فروش شد ومیزان پیش فروش آن ها در همان هفته اول 9 میلیون واحد از آیفون 5s و آیفون 5c بیشتر بود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا