خرید آیفون با پرداخت اقساط ماهانه از اپراتور اسپرینت

آیا شما نیاز به یک آیفون 6 اس با پرداخت اقساط ماهانه دارید ؟ اپراتور اسپرینت این امکان را فراهم کرده است

آیفون های جدید به تازگی رونمایی شدند و به وزدی عرضه خواهند شد . بسیاری از کاربران با ویژگی های جدید این گوشی ها رویای استفاده از آن را دارند ، بسیاری نیز مشتاق به استفاده از رنگ جدید Rose Gold هستند . شاید کسانی بشاند که توانایی خرید آیفون های جدید را نداشته باشند اما گوشی های قدیمی آیفون را دارند ، شرکت اپل یک راه برای این دارندنگان آیفون های قدیمی گذاشته است تا بتوانند از آیفون های جدید بهره مند شوند.

091815-iPhone-6s-17

با توجه به گزارشات ، شما با تحویل گوشی های آیفون قدیمی خود و پرداخت ماهیانه 1 دلار برای گوشی آیفون 6 اس و 5 دلار برای گوشی آیفون 6 اس پلاس می توانید صاحب یکی از آیفون های جدید شوید.

اپراتور Sprint با شعار “آیفون برای زندگی” تصمیم گرفته است که آیفون های جدید را به صورت اقساطی به مدت 12 ماه به فروش برساند . مشتریان می توانند آیفون قدیمی خود را تحویل داده و بقیه اقساط را به صورت ماهانه پرداخت کنند . برای خرید اقساطی آیفون های جدید معمولا باید به صورت ماهانه 20 دلار پرداخت کنید ولی این اپراتور برای راحتی کاربران روش دیگری را در نظر گرفته است . شما فقط در ماه باید 1 دلار برای گوشی آیفون 6 اس 16 گیگابایتی پرداخت کنید . البته پرداخت اقساط برای مدل های مختلف متفاوت است . در ادامه قیمت دقیق تر اقساط را بررسی خواهیم کرد.

آیفون 6 اس 64 گیگابایت : 5.77 دلار در ماه

آیفون 6 اس 128 گیگابایت : 10.53 دلار در ماه

آیفون 6 اس پلاس 64 گیگابایت : 9.77 دلار در ماه

آیفون 6 اس پلاس 128 گیگابایت : 14.53 دلار در ماه

اپراتور اسپرینت ایده های جالبی نیز برای طرفداران آیفون دارد . اگر شما صاحب آیفون 5 اس باشید با تحویل آن و پرداخت 10 دلار به صورت ماهانه می توانید یک گوشی آیفون 6 اس 16 گیگابایتی تحویل بگیرید . همچنین می توانید با پرداخت 14 دلار به صورت ماهانه یک گوشی آیفون 6 اس پلاس را بخرید.

خرید آیفون های جدید به این روش و به صورت اقساطی برای مدت محدودی خواهد بود که هنوز تاریخ نهایی اعلام نشده است و شاید تمدید شود . به هر حال یک سخنگو از اپراتور اسپرینت به سایت Mashable گفته است که پایان این طرح 31 دسامبر 2015 (10 دی ماه) خواهد بود.

اپراتور های دیگری بودند که گوشی های آیفون را به صورت اقساطی به فروش می رساندند . به طور مثال اپراتور T-Mobile ضمن دریافت نسل قدیمی آیفون ها و پرداخت 5 دلار به صورت ماهانه یک گوشی آیفون 6 اس 16 گیگابایت به مشتریان تحویل می داد که با به روی کار آمدن اپراتور اسپرینت و پرداخت 1 دلار به صورت ماهانه ، به نظر می رسد تعداد مشتریان کمی به اپراتور T-Mobile مراجعه کنند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا