آیفون 6 اس تایید شده است که دارای دو گیک رم خواهد بود

خبرهای خوبی به آن دسته از افرادی می‎دهیم که نگران وضعیت رم در آیفون 6 اس هستند

تایید شده است که آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس هر دو دارای 2 گیگ رم خواهند بود. توسعه دهنده‎ی مشهور Hamza Sood این قضیه را با توییتی که امروز در توییتر ارسال کرده است، تایید کرده است.

اپل به ندرت میزان رم محصولات خود را به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار میدهد، ولی بدون توجه به اینکه اپل می‎خواهد اهمیت آن را کم تر نشان دهد، باید گفت که رم بسیار مهم است.

iPhone-6s-Plus-video-1024x498
جای زیاد شگفتی وجود ندارد ولی Xcode، وجود 2 گیگ رم در آیفون 6 اس (و 6 اس پلاس) و 4 گیگ در iPad Pro را تایید می‎کند.

Soodقادر به تایید افزایش در میزان رم با استفاده از Xcode بوده است، که حاوی اطلاعاتی است که تایید کننده‎ی قرارگیری دو گیگ رم در آیفون‎های جدید اپل است.

شایعاتی شکل گرفته بود که آیفون 6 اس پلاس ممکن است تنها دارای 2 گیگ رم باشد، ولی شکر خدا، آیفون 6 اس نیز دارای 1 گیگ رم خواهد بود.

این اولین باری است که اپل آیفون را با بیشتر از یک گیگ رم به بازار عرضه می‎کند، و آیفون به iPad Air 2 به عنوان تنها دستگاهی ملحق می‎شود که دارای 2 گیک رم است.

iPad Air 2، به نظر من، بسیار زیاد از آپگرید رم بهره برده است، و من فکر می‌‎کنم که آیفون 6 اس نیز از بالا رفتن میزان رم بهره‎ی بسیاری ببرد.

افزایش رم به معنی عملکرد بهتر، و کمتر رخ دادن مواقعی است که در مرورگر Safari شاهد این بوده‎ایم که محتوای یک تب در مرورگر لود سنگینی دارند یا انجام نمی‎شوند چون میزان رم کم است. دستگاه‎های آندرویدی دارای 2 گیگ رم شده‎اند، و بعضی از دستگاه‎های اخیر تا 4 گیگ رم دارند.

iOS طبق تاریخ ثابت شده است در مدیریت حافظه بهتر عمل می‎کند، بنابراین پایین بودن رم در iOS نظیر آندروید آنقدر قابل توجه نیست، ولی 2 گیگ رم یقینا باعث بهبود عملکرد اوضاع می‎شود.

آیا شما حالا در رابطه با خرید آیفون، با اطلاع از این امر که می‎دانید دارای رم بیشتری است، احساس بهتری خواهید داشت؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا