فروش 13 میلیون آیفون 6 اس و عرضه این گوشی در 40 کشور جدید

اپل از فروش 13 میلیون آیفون 6 اس خبر می‎دهد، و اینکه از 9 اکتبر این گوشی در 40 کشور جدید عرضه خواهد شد

اپل میزان فروش آیفون 6 اس و 6 اس پلاس را در هفته‎ی اول پس از عرضه 13 میلیون واحد اعلام کرد، که این رکورد از آمار سال قبل که بیش از 10 میلیون واحد بوده است، پیشی می‎گیرد.

همچنین این کمپانی گفته است که گوشی‎های جدید در بیش از 40 کشور جدید از روز جمعه به تاریخ 17 مهر ماه عرضه خواهند شد، از جمله ایتالیا، مکزیک، روسیه، اسپانیا و تایوان.

آیفون‎های جدید در انتهای سال به گفته‎ی این کمپانی در بیش از 130 کشور موجود خواهند بود.

در رابطه با شکستن رکورد فروش سال قبل آیفون، باید به این قضیه هم اشاره کرد که این دفعه اپل از ابتدا آیفون‎های جدید خود را در چین عرضه کرد، در حالیکه در سال گذشته آیفون 6 و آیفون 6 پلاس تا قبل از مهر وارد بازار چین نشدند.

آیفون 6 اس و 6 اس پلاس از 17 مهر به این 40 بازار جدید وارد خواهند شد:

آندورا، اتریش، بلژیک، بوسنی، بلغارستان، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، یونان، Greenland، مجارستان، ایسلند، ایرلند، Isle of Man، ایتالیا، لیتوانی، لیشتن اختاین، Lativa، لوکزامبورگ، مالدیو، مکزیک، Monaco، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، رومانی، روسیه، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، سوئد، سوییس و تایلند.

و در تاریخ 18 مهر:

، بحرین، اردن، کویت، قطر، عربستان سوئدی و امارت متحده‎ی عرب شاهد وارد شدن آیفون‎های جدی به بازار خود خواهند بود. در تاریخ 16 اکتبر نیز این گوشی‎ها برای هند، مالزی و ترکیه در روز جمعه عرضه خواهند شد و در انتهای سال در اختیار 130 کشور قرار خواهند گرفت.

تیم کوک، مدیر ارشد اجرایی اپل گفت که “فروش آیفون 6 اس و 6 اس پلاس استثنائی بوده است، و هر گونه آمار فروش در هفته‎ی اول را در تاریخچه‎ی اپل شکسته‎اند.”
او در ادامه گفت “فیدبک مشتریان فوق العاده است و آن‎ها عاشق قابلیت‎های لمس سه بعدی و تصاویر زنده شده‎اند و ما بیش از این نمی‎توانیم صبر کنیم که در تاریخ 9 اکتبر آیفون 6 اس و 6 اس پلاس در اختیار مشتریان حتی بیشتری قرار دهیم.”

کمپانی سازنده‎ی آیفون گفته است که فروش آیفون 6 اس تا تاریخ شنبه 4 مهر ماه برای قرار گرفتن در نتایج آمار مالی چهارمین سه ماهه‎ی سال لحاظ خواهد شد.

آماری که از روز یک شنبه 6 دی ماه به دست آیند به ارقام سه ماهه‎ی اول نتایج آمار مالی سال 2016 اضافه خواهند شد.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا