اپل به‌روز نشدن درصد باتری در آیفون 6 اس را بررسی می‌کند

اپل در حال بررسی مشکلی در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس در رابطه با به‌روز‌رسانی نشدن میزان درصد باقیمانده‎ی باتری است.

این هفته، اپل یک سند پشتیبانی جدید را منتشر کرد و موضوعی در آن مطرح شد که کاربران آیفون 6 اس و 6 اس پلاس با میزان درصد باتری نمایش داده شده در نوار وضعیت خود مشکل داشتند. مشکل به این صورت است که میزان کاهش باتری در دستگاه‎های آن‎ها به‌روزرسانی نمی‎شود.

iphone_battery_percentage_home

این کمپانی اشاره می‎کند که در حال بررسی مسئله و پیدا کردن راه حلی برای این موضوع است. گرچه به نظر می‎رسد که این مشکل با تنظیمات ساعت یا منطقه‎ی زمانی مرتبط باشد. فعلاً، به کاربرانی که با این مشکل روبرو هستند توصیه می‎شود که دستگاه‎های خود را ریست کرده و مطمئن شوند در بخش تنظیمات، زمان بر روی حالت خودکار قرار دارد.

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که ساعت را در آیفون 6 اس یا 6 اس پلاس، خود به صورت دستی تغییر می‎دهید یا منطقه‎ی زمانی را عوض می‎کنید، ممکن است متوجه شده باشید که میزان درصد عمر باتری به‌روزرسانی نمی‎شود.

یک تاپیک بحث نسبتاً طولانی در انجمن‎های سایت اپل، اشاره به شماره‎ی یکسری از کاربران دارد که با این مشکل مواجه هستند. تاریخ این تاپیک، تقریباً به زمان عرضه‎ی مدل‎های جدید در ماه سپتامبر گذشته بر می‎گردد. بسیاری از کاربرانی که با این مشکل روبرو هستند به صورت دستی در بخش تنظیمات، ساعت و زمان گوشی خود را تنظیم می‎کرده‎اند تا از موانع مبتنی بر زمان در بعضی از بازی‎ها بگذرند. اشاره‎ی اپل به این موضوع که اگر تنظیم ساعت به صورت دستی باشد، مشخص می‎کند که مشکل باتری به احتمال زیاد، مرتبط با تغییر دادن تنظیمات ساعت است.

خرید گیفت کارت اپل : گیفت کارت اپل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا