عملکرد ضعیف دوربین آیفون 6s در نور کم با فعال شدن Live Photos

برخی از کاربران آیفون 6s گزارش داده اند که عملکرد ضعیف دوربین در نور کم با فعال شدن Live Photos مختل می شود.

برخی از صاحبان آیفون 6s با مراجعه به سایت Reddit نوشته اند Live Photos عملکرد فوتوگرافی در نور کم در آیفون 6s و آیفون 6s پلاس را تنزل داده است . ما هنوز گزارشی در مورد تایید این موضوع نشنیده ایم اما اینطور به نظر می رسد که مشکل از کارکرد عکس گرفتن با Live Photos ناشی می شود.

5
وقتی شما Live Photos را در برنامه دوربین فعال می کنید ، آیفون 6s شما 1.5 ثانیه قبل و بعد از اینکه عکسی گرفته شود یک ویدیو ضبط می کند ، که به شما اجازه می دد صدا و حرکت های زنده ای را در تصاویر خود ببینید.

در اینجا دلیل این را آورده ایم که چرا ممکن است Live Photos عملکرد دوربین در شرایط نور کم را مختل کند

همانطور که گفته شد ، استفاده از حالت Live Photo برای گرفتن عکس حالت ضبط ویدیو را در آیفون شما ایجاد می کند. Live Photo شامل یک ویدیو 3 ثانیه ای است که با سرعت 1/14th ثانیه گرفته می شود ، که این زمان به اندازه کافی برای نور بیشتر مناسب نیست. به این معنا که آیفون شما به علت اینکه بعد از گرفته شدن عکس بلافاصله در حالت Live Photos وارد یک فاز 1.5 ثانیه ای ضبط ویدیو می شوید زمان کافی برای تثبی نوری تصاویر ندارد.

محدودیت سرعت شاتری که گفته شد همچنین ممکن است باعث شود تصاویر تارتر از حالت عکس در هنگام تکان خوردن دست موقع تصویر برداری شود . در حالیکه دستگاه شما می توانست درمحیط با نور کم تصاویر شفاف تری را بگیرد و یکی از ارزش های تئوری آن نیز همین بود ، این تغییر این گونه است که شفافیت دوبرابر را در زمان کمتر از یک سیزدهم ثانیه می توانست ایجاد کند.

شما می توانید به وسیله آیکون جدیدی که در قسمت بالایی اسکرین نرم افزار دوربین وجود دارد Live Photos را غیرفعال کنید که نشان دادن یک رینگ زرد نشانه فعال بودن است. وقتی شما Live Photos را غیرفال کردید این آیکون سفید می شود و شما می توانید از سرعت شاتر بالا لذت ببرید .

آیا شما این پدیده را تجربه کرده اید؟ آیا عمکلرد تصویر برداری در نور کم گوشی شما با Live Photo مختل می شود؟ آیا Live Photo باعث می شود که نویس تصاویر بالاتر رفته و جزئیات کمتر مشخص باشند؟

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا