گوشی iPhone 6s هم اکنون آماده ی پیش سفارش می باشد

امکان پیش سفارش گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus را بصورت آنلاین

اپل در ادامه ی رونمایی محصولات خود در روز چهارشنبه، امکان پیش سفارش گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus را بصورت آنلاین فراهم نمود. طبق معمول، مردم برای ثبت سفارش از طریق وبسایت اپل، زمان سختی را سپری می کنند و من نیز با AT & T تجربه ی وحشتناکی را گدرانده ام، اما هم اکنون تمام پورتال ها باید فعال باشند.

iPhone-6s-box-rose-gold-1024x596
اگر هنوز هم مسائلی وجود دارد، ما بشدت توصیه می کنیم که برنامه ی فروشگاه اپل را دانلود نمایید. این برنامه یک تجربه ی خرید ساده تر را ارائه میدهد و از Apple Pay نیز، پشتیانی می کند. افرادی که سعی در پیش سفارش یک ایفون آنلاک دارند، ممکن است بخواهند آموزش های ما را دنبال کنند.

اگرچه از بیرون اصلاً بنظر نمیرسد، ولی iPhone 6s و iPhone 6s plus پیشرفت های قابل توجهی را نسبت به نسل های قبل خود ارائه می کنند که این پیشرفت ها شامل یک پردازشگر سریع، دوربین های خیلی بهتر، و یک ویژگی که لمس 3 بعدی نامیده می شود و راه جدید شرکت برای تعامل با گوشی هاست.

گوشی های iPhone 6s با قیمت پایه ی 199 دلار و iPhone 6s plus با قیمت پایه ی 299 دلار عرضه می گردند.

بنابراین قطعا شما می توانید 100 دلار برای نسخه ی 64 گیگابایتی، و 100 دلار بیشتر برای نسخه ی 128 گیگابایتی در نظر بگیرید. مدل های آیفون آنلاک شده به ترتیب از قیمت 649 دلار و 749 شروع می گردد. اگر به دنبال یک معامله هستید، پیشرفت های T-Mobile 6s را بررسی نمایید.

اگرچه کمی طول کشید ولی سرانجام توانستم یک پیش سفارش از iPhone 6s با حافظه ی 64 گیگابایت سفید/نقره ای را به ثبت برسانم. آیا شما موفق به ثبت پیش سفارش خود شدید؟ چه رنگ/مدل را انتخاب نمودید؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا