ویدئو مونتاژ صفحه نمایش iPhone 6 به بیرون درز کرد

جای اندکی تعجب وجود دارد که تنها چند هفته مانده به رویداد رسانه ای فراگیر نهم سپتامبر، اکنون شاهد نشت تعدادی قطعه برای گوشی های هوشمندiPhone 6 و iPhone 6 plus آینده، از زنجیره تأمین آسیا هستیم.

iPhone-6s-front-assembly-MacManiack-001

شرکت تعمیرات اروپایی MacManiack موفق شد یک جزء نمایش کاملاً مونتاژ برای iPhone 6 تهیه نماید و امروز یک ویدئو از آن را منتشر نمود. این مسئله همچنین می تواند یک اقدام هوشمندانه برای تبلیغات رایگان قسمتی از شرکت MacManiack از طریق انتقاد سازنده باشد.

بنظر می رسد سوراخ دوربین Face Time جلوی گوشی و همچنین سنسور مجاورت، هیچگونه تغییری نسبت به نسل حاظر iPhone 6 نداشته است. اما همانگونه که AppleInsiderاشاره نموده، نوار اتصال کمی تغییر داده شده است و همچنین محافظ پشت LCD نیز اکنون، در محل چسبانده شده است.

به نوشته نشریات، ظاهراً اپل در جهت تلاش برای صرفه جویی در فضا و یا ساده تر کردن مونتاژ، دکمه home را ادغام کرده است و سنسور شناسه تماس را با اتصالات LCD و دیجیتایزر همراه نموده است.

فیلم معتقد است که اتصال جدید بر روی مونتاژ نمایشگر، دارای نقاطی برای Force Touch(تاچ حساس) در قسمت پشت هست، اما این فقط یک حدس می باشد و شایعات دیگر، تصاویر مختلفی از هدف این اتصال را به تصویر کشیده اند.

علاوه بر این ویدئو، نفوذی دیگری امروز صبح، یک تصویر فنی مدعی و فیلم همراه آن را که ظاهراً چارچوب (بدنه) iPad mini نسل چهارم را نشان می دهد، برایمان به ارمغان آورد.

این نفوذی همچنین مدارک بیشتری تهیه کرده است که نشان می دهد دستگاه آینده بعنوان باریک ترین iPad mini اپل، تا به امروز طبقه بندی می شود.

انتظار می رود که اپل، آیفون ها و آیپدهای جدیدش را، همزمان با تلویزیون اپل نسل بعد که دارای برنامه های دانلود، قابلیت Siri و کنترل از راه دور است در یک رویداد رسانه ای فراگیر، در تاریخ نهم سپتامبر پرده برداری نماید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا