تصاویر بدنه‌ی منتسب به آیفون 7 لو رفت

اگرچه اپل به‌زودی آیفون SE را معرفی می‌کند اما همچنان همه‌ی توجهات به سمت و سوی آیفون 7 است و انتظار می‌رود که این دستگاه با بهبودهای زیادی همراه باشد.

با وجود این که صحبت کردن در مورد آیفون 7 هنوز زود است (چراکه تاریخ عرضه‌ی آن ماه سپتامبر می‌باشد)، اما وبسایت فرانسوی NWE مجموعه‌ای از تصاویر را منتشر کرده که منتسب به مدل بعدی آیفون می‌باشد و می‌توان تغییراتی را در آن مشاهده کرد.

alleged-iphone-7-chassis-leaked-it-could-also-be-the-huawei-p9-501126-5

پیش از هر چیز، لازم به ذکر است که این منبع، اطمینانی به این که این دستگاه همان آیفون 7 باشد ندارد، و اعلام کرده که این بدنه ممکن است متعلق به هوآوی P9 هم باشد که احتمال طراحی بدنه‌ای مشابه‌ی یکی از آیفون‌های فعلی را توسط این شرکت چینی قوت می‌دهد. بنابراین خبر ذکر شده را قطع به یقین ندانید چرا که هیچ تاییدی مبنی بر آیفون بودن این بدنه وجود ندارد.

alleged-iphone-7-chassis-leaked-it-could-also-be-the-huawei-p9-501126-2

اما اگر چنین باشد، احتمالاً عکس‌های موجود نمونه‌ای اولیه از آیفون بعدی است که شامل تغییراتی مثل اندازه‌ی آن می‌شود. بر طبق گفته‌ی منابع فاش کننده‌ی تصویر، بدنه‌ای که می‌بینید مربوط به دستگاهی ۵.۲ اینچی است، که به نوعی می‌تواند بیانگر بزرگترین تغییر در خط تولید آیفون باشد.

آیفونی با اندازه‌ی جدید؟

در حال حاضر، آخرین مدل آیفون در دو اندازه‌ی ۴.۷ و ۵.۵ اینچی وجود دارد، که احتمالاً مدل ۴ اینچی آن هم در ظرف یک ماه آینده به این گروه ملحق می‌شود. در حالی که شاید نسخه‌ی ۵.۲ اینچی در نگاه اول منطقی به نظر نرسد، ولی این اتفاق می‌تواند قدم منطقی دیگری در راستای بازنگری شرکت در تولید خود به منظور ایجاد دستگاه‌هایی با تنوع بیشتر باشد.

حال آیا آیفون پرو را هم خواهیم دید (مانند محصولاتی چون مکبوک و آیپد که نسخه‌ی پرو دارند)؟ اپل می‌تواند اندازه‌ی آیفون پلاس را به ۵.۲ اینچ کاهش دهد تا این دستگاه همچنان بزرگترین و قدرتمندترین دستگاه در میان تلفن‌های هوشمند این شرکت باشد. البته باید در نظر داشت که این‌ها تنها حدس و گمان است.

alleged-iphone-7-chassis-leaked-it-could-also-be-the-huawei-p9-501126-3

در عین حال، تصاویر مربوط به این بدنه، نشانگر درگاه صوتی ۳.۵ میلی متری است که البته به دلیل مدل اولیه بودن، تا رسیدن به دست مشتری می‌تواند دستخوش تغییرات بسیاری شود. همچنین تغییراتی در دکمه‌های کناری هم دور از انتظار نخواهد بود.

اکنون اگرچه این تصاویر بسیار جالب به نظر می‌رسند، ولی هنوز حدس و گمان‌های زیادی رد و بدل می‌شود و تشخیص حقیقت میان آن‌ها را امری دشوار کرده است. فعلاً تنها کاری که می‌توانیم بکنیم صبر کردن است تا ببینیم آیفون 7 در واقعیت چه ویژگی‌های را برای ما به ارمغان می‌آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا