تصاویر مفهومی آیفون ۷ بدون جک هدفون

بر اساس شایعات، اپل جک هدفون آیفون ۷ را با هدف ساخت دستگاهی ظریف‌تر و سبک‌تر حذف و آن را با یک درگاه Lightning چند منظوره عوض کرده است.

با وجود این که این شرکت همچنان همه چیز را در مورد نسل بعدی پرچمدار خود سربسته نگه داشته، اما طراحی مفهومی آرتور ریس یکی از خیره‌کننده‌ترین تصویرها را از این موبایل به نمایش درآورده است.

stunning-iphone-7-concept-imagines-an-iworld-without-the-audio-jack-500468-9

همان طور که در تصاویر هم قابل مشاهده است، این طرح از آیفون ۷ در کنار وفادار ماندن به شمایل کلی آیفون‌ها، تغییراتی مثل دکمه‌های جدید صدا را هم به خوبی نشان داده است.

stunning-iphone-7-concept-imagines-an-iworld-without-the-audio-jack-500468-4

 

یک بلندگوی دیگر، بدون میکروفن

مطمئناً بزرگ‌ترین تغییر می‌تواند حذف جک هدفون باشد، که حالا قرار است درگاه Lightning وظیفه‌ی آن را، علاوه بر شارژ کردن دستگاه و انتقال اطلاعات بر عهده بگیرد. اخبار فعلی حاکی از آن است که اپل هدست لایتنینگ خود را به همراه آیفون ۷ عرضه می‌کند، اما در آینده، و احتمالاً در مدل S بعدی، این شرکت از هدفون‌های بی‌سیم استفاده خواهد کرد.

بر اساس تصورِ این طرح مفهومی، آیفون ۷ از جک هدفون استفاده نکرده، و به جای آن یک بلندگوی ثانویه قرار خواهد داد. به گفته‌ی آنالیزگران این تغییرات در پرچمدار بعدی محقق می‌شود.

و اگرچه این تصویر مفهومی به خاطر تقارن بی‌نظیرش در بخش پایینی موبایل بسیار زیبا به نظر می‌رسد، ولی همچنان یک مشکل وجود دارد: هیچ میکروفنی دیده نمی‌شود، بنابراین اپل باید محلی دیگری را برای نصب آن انتخاب کند. در مدل فعلی، این میکروفن دقیقاً کنار پورت ۳.۵ میلی متری هدفون قرار گرفته است.

stunning-iphone-7-concept-imagines-an-iworld-without-the-audio-jack-500468-10stunning-iphone-7-concept-imagines-an-iworld-without-the-audio-jack-500468-5

انتظار می‌رود تا معرفی آیفون ۷ در پاییز ۲۰۱۶ شایعات دیگری هم به دنیای اینترنت راه پیدا کند. بنابراین فعلاً به همه چیز اندکی شک داشته باشید و گالری تصاویر مفهومی زیر را مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا