شایعه: آیفون 7 در رنگ جدید آبی سیر عرضه خواهد شد

طبق ادعا‎ی وب‎سایت Macotakara، گوشی هوشمند پرچم‎دار بعدی اپل، که در حال حاضر آیفون 7 نامیده می‎شود، در یک رنگ جدید “آبی سیر” نیز روانه‎ی بازار خواهد شد. این وب‎سایت با نقل قول از یک منبع اطلاعاتی گفته است که اپل قصد دارد این رنگ جدید را جایگزین رنگ خاکستری خاص همیشگی خود کند.

تصور کردن این‎که اپل در ماه پائیز از آیفون جدید خود با رنگ‎های جدیدی رونمایی کند، سخت نیست، چراکه این کار چندین بار صورت گرفته است. و حالا با توجه به این‎که انتظار می‎رود آیفون 7 یک‎سری تغییرات مهم در جنبه‎های زیبایی‌شناسی خود داشته باشد، این تصمیم باعث می‎شود مشتریان مدل جدید را از نسل‎های قبلی خود تشخیص دهند.

575a0d0516075

طبق اطلاعات به دست آمده از یک منبع اطلاعاتی از یک تامین‎کننده‎ی چینی، سطح شیشه‎ی ال‎سی‎دی آیفون 7 همانی خواهد بود که در مدل فعلی دیده می‎شود. گرچه این بار رنگ آبی سیر به آن اضافه خواهد شد.

این منبع اطلاعاتی می‎گوید “از آن‎جایی‎که رنگ لاجوردی تیره به رنگ‎های فعلی نقره‎ای، طلایی و رُز‎گلد اضافه خواهد شد، به احتمال زیاد رنگ خاکستری حذف خواهد شد.”

بخش دوم گزارش Macotakara در رابطه با تصمیم اپل مبنی بر حذف رنگ خاکستری را سخت‎تر می‎توان هضم کرد.

بررسی فروش آیفون در فروشگاه‎های اپل و محیط آنلاین، به خصوص در طول زمان عرضه‎ی مدل‎های جدید، نشان می‎دهد که این رنگ محبوب‎ترین رنگ آیفون در نظر مشتریان محسوب می‎شود. بنابراین آیا واقعا اپل می‎خواهد آن را از موقعیت فعلی‎اش عزل کند؟

با این وجود، وب‎سایت Macotakara در گذشته برنامه‎های اپل را دقیق گزارش داده است. و همان‎طور که در گذشته در رابطه با مدل‎های دارای رنگ طلایی و رزگلد شاهد بودیم، ایده‎ی رنگ‎های جدید بسیار خبرساز است. بنابراین شاید اپل واقعا در حال کار بر روی یک آیفون آبی سیر باشد. یا شاید با آیفونی به رنگ خاکستری متمایل به رنگ آبی روبرو شویم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا