آیفون 7 پلاس با قابلیت شارژ بی‎سیم و باتری 3500 میلی‎‎آمپری

تاکنون گزارش‎های بحث‎برانگیز زیادی در مورد اینکه آیا آیفون 7 پلاس دارای دوربین دوگانه خواهد بود یا نه منتشر شده بود. اما تصاویری که جدیداً در سطح وب منتشر شده است تکلیف این قضیه را مشخص کرده است.

وب‎سایت چینی showboxappdownload تصاویری را منتشر کرده است که ادعا می‎کند مربوط به مدل پلاس آیفون 7 است و طی آن تایید می‎کند که در واقع این مدل دارای دوربین دوگانه به همراه یک‎سری قابلیت‎های جدید خواهد بود.

iphone-7-plus-with-wireless-charging-and-3500-mah-battery-shown-in-leaked-photo-505436-2

نکته‎ی بسیار مهمی که باید ذکر شود این است که ما نمی‎توانیم صحت این تصاویر را تایید کنیم، بنابراین نمی‌توانیم به قطعیت بگوییم که آیا جعلی هستند یا نه. با این‎حال، با توجه به این حقیقت که در این تصاویر یک کانکتور هوشمند نیز دیده می‎شود، احتمال وجود آن زیاد خواهد بود. با آنکه منابع اطلاعاتی به ما اعلام کرده‎ بودند که بعید است اپل در آیفون بعدی خود کانکتور هوشمندی لحاظ کند، اما این شرکت چنین قابلیتی را برای توسعه در نظر داشته است.

بنابراین جدا از وجود دوربین دوگانه که کم و بیش یک قابلیت تایید شده برای آیفون 7 پلاس است، یک کانکتور هوشمند نیز دیده می‎شود که موجب قابلیت‎های جدیدی برای برقراری ارتباط می‎شود که از جمله‌ی آن باتری‎های اکسترنال و صفحه‎ی کلیدی است که باعث بالا بردن جنبه‎ها‎ی بهره‎وری از آیفون شود.

افزایش بارز ظرفیت باتری

علاوه بر این، این تصویر نشان از این دارد که مدل پلاس دارای قابلیت شارژ بی‎سیم خواهد بود. قابلیتی که هیچ آیفونی در حال حاضر ندارد و به همراه این قابلیت یک باتری بهتر با ظرفیت 3500 میلی‎آمپر هم دیده می‎شود. مدل فعلی آیفون 6اس پلاس دارای باتری‌ای با ظرفیت 2750 میلی‎آمپر است.

گرچه بعید است آیفون 7 پلاس دارای این قابلیت‎ها باشد، ولی وجود هر دو برای نسل بعدی منطقی به نظر می‎آید. گزارشات قبلی اشاره به این داشتند که اپل در حال کار بر روی یک سیستم شارژ بی‎سیم جدید است که به آیفون اجازه‎ی شارژ شدن اما نه هنگام قرارگیری روی یک صفحه، بلکه زمانی که در مجاورت شارژر قرار دارد را می‎دهد.

بنابراین، نتیجه گرفته می‎شود که اپل تا جایی پیش رود که شارژر را در دیگر دستگاه‎ها، نظیر iMac، ادغام کند تا شرایط شارژ آسان و مجدد آیفون فراهم شود.

با توجه به این حقیقت که اپل قصد دارد عمر باتری را به بیشتر از یک روز افزایش دهد پس امکان افزایش ظرفیت باتری نیز وجود دارد. باید به یاد داشته باشید که تمامی این حرف‎ها شایعه است و به هیچ‎چیزی نمی‎توان به آنها اطمینان کرد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.