آیفون ۷ اندازه‌ای برابر آیفون ۶ دارد

با توجه به تصاویر جدید منتشر شده از کیس آیفون ۷ نه تنها می‌توانیم اطلاعات کلی از ظاهر این آیفون جدید به دست آوریم بلکه می‌توان نگاهی دقیقتر به دوربین این موبایل هم انداخت.

اول از همه به سراغ طراحی می‌رویم. همان طور که خودتان هم می‌بینید، تصویر بدنه‌ای که توسط وبسایت فرانسوی NWE منتشر شده نمایانگر آیفون ۷ است که بسیار شبیه به آیفون ۶ می‌باشد، بنابراین حداقل از جنبه‌ی ظاهری به نظر نمی‌رسد که اپل در آیفون جدید به دنبال نوآوری باشد.

iphone-7-to-look-largely-the-same-as-iphone-6-new-leak-suggest-501675-2

اگرچه تغییرات جزئی در جای جای آیفون جدید دیده می‌شود اما به طور کلی آیفون ۷ حداقل از پشت تفاوت چندانی با مدل پیشین خود ندارد. بر اساس گفته‌های منبع تصویر، عکس منتشر شده مربوط به مدل ۴.۷ اینچی آیفون است.

سیستم دوربین دوگانه فقط برای آیفون بزرگتر؟

یکی از پیشروترین تغییرات تلفن بعدی دوربین بزرگتری است که در نهایت مهر مردودی به احتمال وجود دوربین دوگانه در آیفون ۷ می‌زند. اما از آن جایی که این تصویر مربوط به مدل ۴.۷ اینچی است، احتمال دارد که اپل از دوربین دوگانه‌ی مذکور در مدل بزرگتر آیفون استفاده کرده باشد. همچنین بر اساس گزارشاتی که حاکی از کار اپل بر روی یک آیفون پرو می‌باشد ممکن است که فقط آن مدل این ویژگی را داشته باشد.

در عین حال به نظر می‌رسد که اپل بالاخره به روش جدیدی برای تقویت سیگنال آنتن دست پیدا کرده و بنابراین تصمیم به حذف خطوط افقی آنتن گرفته است. در مورد خطوط عمودی اما با توجه به این که در تصاویر لو رفته پهلوی دستگاه مشخص نیست نمی‌توان به قطعیت گفت که هنوز از آن‌ها استفاده می‌شود یا نه.

به علاوه این وبسایت فرانسوی اشاره می‌کند که احتمالاً آیفون جدید نازک‌تر باشد اگرچه نمی‌توان آن را به عنوان سورپرایزی خاص به حساب آورد چرا که از ابتدای امر این اتفاق پیش‌بینی می‌شد. یکی از دلایل این پیش‌بینی از اصرار اپل بر حذف جک ۳.۵ میلی متری هدفون نشأت می‌گیرد، چون کانکتور لایتنینگ نازک‌تر بوده و فضای کمتری را از دستگاه اشغال می‌کند.

بدیهی است که در حال حاضر شایعات زیادی پیرامون آیفون جدید شکل گرفته باشد ولی این تصویر جدید شمای اولیه‌ی بسیار خوبی از موبایل مورد انتظار ما نشان می‌دهد. با این حال تا ماه سپتامبر چیزی را قطع به یقین باور نکنید تا ببینیم بالاخره کدام شایعه واقعاً در آیفون ۷ وجود خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا